| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR130048 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR130048 |
Szlafrok Damski Model 3026 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 96-106 cm | 92-99 cm |
| S/M | 84-94 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
INTER-ZOO Kojec dla psów Park I chromowany 86x60x140cm
Wysokość: 60 cm
Szerokość: 86 cm
Przekątna: 140cm
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | T10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | T10 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Diana Mirtillo M-441 Navy - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 101-3 Peach - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 86 cm | 72 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| XS | 86 cm | 78 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
CERTECH Żwirek Super Pinio 10l
Jest to produkt naturalny powstały z mikrowłókien drewna sosnowego i świerkowego bez dodatków chemicznych. Posiada bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiąże zapachy, jest przyjazny dla środowiska i zwierząt, można go z łatwością usunąć drogą sanitarną ponieważ jest w 100% biologicznie odbudowywalny. Granulat ten poprzez swoje właściwości stwarza naturalne i przyjazne środowisko dla naszego pupila, a nam pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce.
Zalety:
? duża chłonność,
? pochłanianie nieprzyjemnych zapachów,
? łatwość usuwania,
? naturalność,
? ulega biodegradacji.
Surowiec:
Naturalne drewno z drzew iglastych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10760 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10760 |
Kajko i Kokosz- Wyprawa śmiałków
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Komplet Model Petra White - BeautyNight
~Modal 90 %
~Polamid 6 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
RÓŻOWE TRAMPKI ZAPINANE NA SUWAK NC92P CNBNC92P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Pinokio zabawka labirynt 15cm.
Wymiar: długość 15cm, otwór wewnętrzny 3cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Perłowy |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Perłowy |
| rozmiar | L,XL |
SZPILKI SNAKE PRINT 5129-1B CNB5129-1B - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Miernik Sygnału Satelitarnego+Kabel.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160010 |
Sukienka Model M334 Red - Makadamia
Modna letnia sukienka z paskiem.
- luźna góra
- rozkloszowany dół
- dekolt w łódkę
- rękaw krótki typu kimono
- w talii gumka
- talia podkreślona wiązaniem
- luźny, swobodny fason typu oversize
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 100 cm | 96 cm |
| 38 | 93 cm | 104 cm | 100 cm |
| 40 | 94 cm | 108 cm | 104 cm |
| 42 | 95 cm | 112 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Szpiegowski Guzik Nagrywający Dźwięk i Obraz (8GB) + Rejestrator Dźwięku/Dyktafon + Aparat Foto...
Bluza Damska Model M511 Grey/Ecru - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model VT065 Navy - Venaton
Polyester 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160120 |
Versele Laga Crispy Muesli Guinea Pigs - pokarm dla świnek morskich 400g
- Różnorodność składników sprawia, że mieszanka jest bardzo chętnie jedzona.
- Duża ilość włókna zapewnia właściwe trawienie i higienę zębów.
- Wzbogacona w witaminę C, potrzebną do prawidłowego funkcjonowania.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża, warzywa, minerały, nasiona.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 13%,
popiół surowy 7%, wapń 1%, fosfor 0,55%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 g karmy, w zależności od rozmiaru i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461710 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461710 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Samba I Green/Grey - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- między miseczkami ozdobne marszczenie
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo komplet zawiera ramiączko do zapięcia na szyję
- pionowe fiszbiny boczne
- z tyłu wiazanie
- dwukolorowe figi składające się z dwóch warstw
- subtelny ażurowy wzór
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
T623-001 Balance Bar - Stabilizator
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T623-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T623-001 |


_1427892163_szampon_lnienie.png)