Dla małych zwierząt 1 kropla na 1 g masy ciała (butelka 50ml)
Skład: Olej z wątroby dorsza, tłuszcz, kwas linolenowy 43.65%, kwas gama linolenowy 0.83%, kwas eikozapentaenowy 3.46%, kwas dekozaheksanowy 3.72%, kwas arachidonowy 0.33%, kwas mirystynowy 4.2%, witamina E.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
BEŻOWE LAKIEROWANE SZPILKI LL-89BE CNBLL-89BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-73 Sky - Ava
Figi kąpielowe, które świetnie podkreślają opaleniznę.
Klasyczne figi wykonane z niebieskiej dzianiny. Z przodu, u góry wstawka z dzianiny w pawie pióra. W pasie wygodna gumka.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY STARMIG 315 4X4 400V/50HZ 315A WELDMAN
Dane techniczne:
Napięcie zasilania [V]: 400
Napięcie pr. jałowego [V]: 36
Napięcie pracy [V]: 17-26,5
zakres regulacji prądu spawania [A]: 60-315
Sprawność max przy 40 0C EN 60974-1: 35% @ 315A
Średnica drutu [mm]: 0,8-1,2
Klasa izolacji [IP]: H
Max. waga szpuli [kg]: 15
Klasa ochrony [IP]: IP21S
Wymiary [mm]: 880x480x740
Waga [kg]: 108
Opis:
Półautomaty spawalnicze STARMIG są zasilane prądem zmiennym trójfazowym 400V. Przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów mogą być stosowane do spawania szerokiej gamy materiałów jak stal, stal nierdzewna, aluminium. Wszystkie modele posiadają w wyposażeniu standardowym: uchwyt spawalniczy, zacisk masy, reduktor gazu z dwoma manometrami.
Podajnik 4-rolkowy
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WELDMAN |
Bokserki Model 33764-59X Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
Cyfrowy Tester Grub. Lakieru+Przewód+Pamięć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415463 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415463 |
Bluzka Model K435 Wzór 65 White - Katrus
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Czółenka Model KB898-25-ES-1 Black - Heppin
Materiał: skóra ekologiczna lakierowana +eko zamsz
UWAGA -długość wkładki jest równa długości stopy, na jaką pasuje dany rozmiar
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K173 Navy - Katrus
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M039 Navy - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model 410P Stefania Beige - Gaia
Elastan 14 %
~Polamid 61 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka z marszczonym dekoltem B81 Pink/Kropki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 96 cm |
| 38 | 63 cm | 100 cm |
| 40 | 65 cm | 104 cm |
| 42 | 66.5 cm | 108 cm |
| 44 | 68 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Adapter Zasilacz Ładowarka USB 5V 1000mA Kc0057
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
| Input: | 100-240V 50/60Hz |
| Output: | 5V 1000mA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0057 |
Sweter Narzutka model 30049C Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model 162-2 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 70 cm |
| S | 84 cm | 66 cm |
| XL | 94 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Acestosella M-349 Szmaragd - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Komplet Model L237 Red - Lemoniade
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98 cm | 74 cm |
| M | 94 cm | 70 cm |
| S | 90 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Sukienka Plażow Kombinezon Model Leila Magenta M-312 Dark Pink - Marko
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 91-95 cm | 89-93 cm |
| S | 86-90 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Czapka Damska Model Luna Navy - Kamea
LUNA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- czapka idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z bardzo ciepłej, wełnianej przędzy o ciekawym splocie,
- tył wykończony zakładką,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model M442 Red - Figl
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |


_1427893606_omega_vit_250ml.png)