| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194564 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194564 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
Figi Model 1830 Big Black - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Przecinarka plazmowa CUT 100 MAGNUM
Dane techniczne:
Model: CUT 100
Prąd cięcia: 100A
Max. grubość cięcia: 32 mm
Napięcie zasilania: 3x400V
Pobór mocy 60%: 20
Napięcie łuku: 268V
Ciśnienie powietrza: 5-5,5 bar
Pobór powietrza: 240 l/min
Sparwność: 60JP
Stopień ochrony obudowy: IP21
Waga: 37 kg
Opis:
W przecinarkach plazmowych zastosowany jest bezstykowy sposób zajarzenia łuku plazmowego za pomocą łuku pilotującego. Przecinarki mają zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest duża szybkość, dokładność i jakość cięcia. Przecinarki posiadają 24 miesięcy gwarancji. Przecinarki plazmowe wyposażone są w palnik plazmowy, przewód masowy, zespół przygotowania powietrza,kabel zasilający.
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Miseczka porcelanowa srebrna z łapką - XL
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Wymiary / pojemność:
∅ 15cm / 0,8l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25084 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25084 |
Sweter Damski Model 40006 Ecru - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
TETRA Wafer Mix - pokarm dla ryb dennych 3,6 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193826 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193826 |
DAKO-ART Maciuś Lux - Pełnowartościowy pokarm z tranem dla kanarków 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE CZARNE N17317 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,7 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
DAKO-ART Smakoszka Popcorn - kolby dla gryzoni 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model C6 Light Grey/Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Szorty Model VSZ-1252 Red - Vena
Przepiękny odcień czerwieni.
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
CZÓŁENKA NA NISKIM OBCASIE LL-98P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Katrinex Suszony Gammarus 700ml.- Pokarm naturalny dla rybek i żółwi
Szczególną rolę odgrywa chitynowy pancerzyk, będący dla ryb cenną substancją balastową.
Używa się go przemiennie do karmienia śrdnich i dużych ryb, a także żółwi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
ZAMSZOWE MOKASYNY T280BE - Zoki
Rodzaj obcasa: bez obcasa
Rodzaj noska: pełny
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał: zamsz ekologiczny
Sezon: wiosna/lato, jesień/zima
Wkładka: skóra ekologiczna
Okazja: na co dzień, na wieczór / impreza
Styl: casualowy, fashion, boho
Zapiętek: zabudowany, miękki
Podeszwa: z tworzywa sztucznego, z bieżnikiem
Szczegół: frędzle, kokardka
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Rajstopy Model Kabarette Collant 155 Code 236 Smoky - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| M/L | 96-110 cm |
| XS/S | 84-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Kobiece figi.
- model z wyższym stanem
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- z przodu wstawki z koronki
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
S033G-18 Inner Shaft - Wał Wewnętrzny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-18 |


_1425916679_35_UCHO_WOLOWE2.jpg)