| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194571 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194571 |
GF Kombinezon zimowy czarny PAW Z21/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 708M Johanna Maxi Black - Gaia
Klasyczny biustonosz półusztywniany dla pań o pełniejszych kształtach (aż do miseczki L!).
- miseczki pokryte są subtelnym haftem
- tył wykonany jest ze sprężystej lycry
- pionowe fiszbiny boczne
- ramiączka regulowane, niedopinane, różnej szerokości dostosowanej do rozmiaru
- trzyrzędowe haftki z trzystopniową regulacją
- na ramiączkach ozdobne kokardki
Elastan 14 %
~Polamid 61 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 100G | 98-102 cm | 124-126 cm |
| 100H | 98-102 cm | 126-128 cm |
| 100I | 98-102 cm | 128-130 cm |
| 105C | 103-107 cm | 121-123 cm |
| 105D | 103-107 cm | 123-125 cm |
| 105E | 103-107 cm | 125-127 cm |
| 105F | 103-107 cm | 127-129 cm |
| 105G | 103-107 cm | 129-131 cm |
| 105H | 103-107 cm | 131-133 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 70L | 68-72 cm | 104-106 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 75L | 73-77 cm | 109-111 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 80L | 78-82 cm | 114-116 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 85K | 83-87 cm | 117-119 cm |
| 85L | 83-87 cm | 119-121 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 90J | 88-92 cm | 120-122 cm |
| 90K | 88-92 cm | 122-124 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| 95I | 93-97 cm | 123-125 cm |
| 95J | 93-97 cm | 125-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
ESPADRYLE CHANELKI T272P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Trixie Miska ceramiczna dla kotów 0,2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4008 |
TETRA Cichild Sticks 3,6l-pokarm dla pielęgnic
? przeznaczony dla ryb, które mają duże zapotrzebowanie na białko zwierzęce
? posiada dodatek składników naturalnych
? korzystnie wpływa na ubarwienie
? wspomaga odporność ryb, ma pozytywny wpływ na żywotność
? nie powoduje zmętnienia wody
? posiada stabilny poziom witaminy C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193802 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193802 |
Bluzka Model Bella k.r. Brown - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Brązowy |
Tropical Tubi Cubi 150ml.- Liofilizowane rureczniki
Jednak w postaci świeżej, a nawet mrożonej, może być źródłem niebezpiecznych dla ryb patogenów. Proces liofilizacji skutecznie eliminuje wszelkie organizmy, które w akwarium mogłyby być przyczyną chorób ryb. Liofilizacja pozwala jednocześnie zachować delikatne witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe, białko i inne składniki pokarmowe rureczników, sprawiające, że jest to cenny, naturalny pokarm dla ryb ozdobnych. Można go podawać w postaci suchej lub po uprzednim namoczeniu. Polecamy również inne pokarmy liofilizowane marki Tropical: RED MICO i FD BRINE SHRIMP.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Stringi Model Valentina Pink - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Fiorenta chemise Black - Obsessive
Seksowna i z nutką pikanterii? Oj tak! Taka dla Niego jesteś. A z koszulką Fiorenta wiesz, że czeka Was gorący wieczór! Poczuj na sobie jego dłonie. I przyzwyczaj się do tego, bo nie będzie mógł ich od Ciebie oderwać. Do dzieła i do zabawy! Oj, będzie gorąco!
Coś więcej o Fiorenta chemise:
- koszulka z kwiatowym wzorem
- siateczka idealnie układa się na ciele
- miękkie miseczki gwarantują wygodę i komfort
- regulowane ramiączka skrzyżowane na plecach
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 110 cm |
| M | 62 cm | 102 cm |
| S | 60 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model M516 Wzór 30 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Piżama Komplet Model Lucky Pink - Sensis
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
MYJKA CIŚNIENIOWA 2000W MAX 200BAR 6L/MIN
Myjka ciśnieniowa KD435
Bęben do zwijania
Wąż
2 pojemniki na płyny
5 dysz Dane techniczne:
Model: KD435
Zasilanie: 50HZ ~ 230V
Moc: 2000W
Wydajność: 6L/H
Max. ciśnienie: 200BAR
Długość węża: OK. 6M
Regulowana dysza wylotowa Materiały: stal nierdzewna, aluminium, tworzywo Gwarancja : 12 miesięcy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Klio Pearl/Pink - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Różowy |
Służące do pielęgnacji podszerstka u kotów i psów zwłaszcza ras średnio i długowłosych. Idealne do łatwego wyczesywania i pielęgnacji podszerstka bez niszczenia okrywy włosowej. Uchwyt wykonany jest z tworzywa sztucznego z antypoślizgową wkładką gumową, a przycisk na szczotce, ułatwia usunięcie z niej sierści. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej.
Zgrzebło, nie niszczy włosa i nie kaleczy skóry. Nie tnie, nie przycina, nie szarpie, nie wyrywa, nie kaleczy. Jest całkowicie bezpieczne. Jest to jedyna szczotka, które pozwoli na pozbycie się martwego, wylatującego podszerstka u zwierząt. Szczotkowanie jest najważniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym, umożliwia wentylację skóry i sierści, pobudza krążenie, pozwala usunąć martwy włos i stymuluje wzrost nowego zdrowego owłosienia. Pozostawienie martwego włosa utrudnia dotlenienie skóry i może prowadzić do powstania podrażnień a nawet stanów zapalnych.
Stosować należy w okresie lnienia, co ok.3-4 dni oraz pomiędzy okresami co ok. 4-6 tygodni. Okresy pomiędzy należy dobrać indywidualnie. idealne do wyczesywania podszerstka, bez uszkadzania włosa okrywowego redukcja nawet o 90% wypadania kłaczków redukcja połykania włosa przez zwierzę i tworzenie się kól włosowych przeznaczone dla małych i średnich kotów i psów, przeznaczone dla ras krótkowłosych Wymiary:
ok 4,5 x 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FURMINATOR |
| Kod producenta | FUR113140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FURMINATOR |
| Kod producenta | FUR113140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Szorty Figi Olympia - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L/XL | 92-101 cm |
| S/M | 84-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Felicita kr.r. Blue - Italian Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Katrinex Suszona Daphnia 1400ml.- Pokarm naturalny dla rybek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
Body Model VT017 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |


_1425916758_36_UCHO_WOLOWE_BIALE2.jpg)