| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194557 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194557 |
Bluza Damska Model M139 Grafit - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
MAXI PIN - duża szczotka drewniana z włosiem dzika
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KELLER |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KELLER |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 25mm/80cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Gabriela 172 Łosoś - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
Figi Model K198 Blanche White - Gorsenia Lingerie
Klasyczne figi w białym kolorze. Wykonane z gładkiej, elastycznej dzianiny. Przód zdobi delikatny haft. Tył gładki. Brzegi wykończone gumokoronką.
Do kompletu polecamy biustonosz Blanche.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Biały |
Elektroniczna Obroża Treningowa Dla Psa+Pilot.
Psa + Pilot....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414964 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414964 |
BEAPAHAR Gentle Leader L czerwona- Obroża uzdowa dla dużych ras psów
Szkolenie psa przy użyciu Gentle Leader jest łatwe. Gentle Leader kontroluje kufę i szyję psa sposób powodujjąc niewymuszony odruch uspokojenia i podporządkowania. Pętla na kufę wykorzystuje instynktowną reakcję psa na zachowania dyscyplinujące jakie stosowała jego matka, delikatnie uciskając zębami kufę szczenięcia. Druga pętla obroży umieszczona na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję wyuczoną w dzieciństwie (szczenię uspokaja się, gdy suka chwyta je za kark, aby przenieść w inne miejsce). Pasek Gentle Leader umiejscowiony na karku wywołuje odprężenie w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy.
Obroża jest koloru czerwonego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17951 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17951 |
Bluzka Model DP 1600-001 White - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Biały |
Spodnie Model SD 106 Black-White - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 90 cm | 70 cm |
| 38 | 100 cm | 94 cm | 74 cm |
| 40 | 100 cm | 98 cm | 78 cm |
| 42 | 100 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Greta Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Czapka Model Frederika Grafit - Kamea
Czapka Frederika to idealna propozycja na mroźną zimę. Wykonana z ciepłej, wełnianej przędzy o wyjątkowym splocie w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Model z dużym pomponem. W tej czapce każda kobieta poczuje się modnie i wyjątkowo.
Czapki i szaliki Kamea gwarantują znakomitą jakość, piękno, komfort, ciepło i styl w którym każda kobieta poczuje się atrakcyjnie.
alpaka 20 %
~Moher 20 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1671 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1671 |
PETSHINE - TALCO chusteczki do pielęgnacji kota/psa
Posiada zabezpieczenie przed wysychaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04215 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04215 |
F645-024, F45-024 Undercarriage - Płozy, Sanki, Podwozie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-024 |
ANIMONDA Rafine Cross Senior Cat smak: kurczak, indyk, jagnięcina 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Spódnica Model SP113 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 47 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 47 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 48 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 48 cm | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Piżama Damska Model Emma Pink/Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
SZPILKI SUEDE EL1619L.GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Nero-Granatina M-334 Black/Orange - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |


_1425916504_35_UCHO_WOLOWE2.jpg)