| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194540 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194540 |
Bluzka Model Shoreline 011 Milk - Violana
Polyester 20 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Trovet ASD Anti-Struvite Diet karma dla psa 400g puszka
Trovet ASD Anti-Struvite Diet:
obniża pH moczu,
zawiera niski poziom składników mineralnych, szczególnie magnezu,
cechuje się wysoką smakowitością.
Skład:
mielona kukurydza, mięso z kurcząt pow. 30 %, pszenica, jęczmień,
tłuszcz zwierzęcy, olej sojowy, minerały, witaminy, wysuszone drożdże piwne, przeciwutleniacze BHT i BHA.
Nie zawiera:
sztucznych substancji koloryzujących,
smakowych,
zapachowych.
Analiza:
białka 26,00 %, tłuszcz 12,00 %, włókno 1,50 %, popiół 6,00 %, wilgotność 9.00 %, witamina A 15 000 IU/kg, witamina D 1 500 IU/kg, witamina E 50.00 mg/kg.
Porady żywieniowe:
karmienie karmą ASD jest zalecane przez okres 6 miesięcy w celu zmniejszenia możliwości powstawania kamieni,
decyzję co do długości stosowania powinien podejmować lekarz weterynarii,
woda do picia powinna być dostępna przez cały czas,
po otwarciu opakowanie powinno być przechowywane w chłodnym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Botki Model M115 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.7 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model T187/4 Black - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 92 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| XS | 92 cm | 86 cm | 78 cm | 66 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| XXXL | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Drążek Treningowy - Wielofunkcyjny.
Wysokiej jakości, solidny drążek do ćwiczeń mocowany na futrynę.
Dzięki przemyślanej budowie i 10-ciu uchwytom urządzenie te...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907783410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907783410 |
Sukienka Model S058 Ecru - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 98 cm | 94 cm | 86 cm |
| M | 103 cm | 94 cm | 90 cm | 82 cm |
| S | 103 cm | 90 cm | 86 cm | 78 cm |
| XL | 104 cm | 102 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Nela Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model Soveto 9230 Grey - Click Fashion
Elastan 3 %
~Polamid 25 %
Polyester 6 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
Figi Model Kamila bokser Pink - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie świetnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone elastyczną koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Shila M-202 DarkGrey - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Furminator Preparat w sprayu bez spłukiwania zmniejszający linienie 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120902 |
Profesjonalny Wykrywacz Metali Garrett ACE150 (USA) z Ekranem LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415187 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415187 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70C |
Mocowanie Silnika Intruder X30-19
Numer katalogowy: X30-19
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-19 |
Katana (140cm!) Zangetsu Bleach.
Zangetsu Bleach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113654 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113654 |
Bluza Damska Model Milena 8 Coral/Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 54 cm | 62 cm | 94-98 cm |
| M | 53.5 cm | 62 cm | 88-92 cm |
| S | 53 cm | 62 cm | 82-86 cm |
| XL | 54.5 cm | 62 cm | 100-104 cm |
| XXL | 55 cm | 62 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Komplet LD 95 Santas Helper red - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model Diama 10632 Yellow - Click Fashion
~Rayon 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model M567 Wzór 72 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Legowisko obustronnie wykonane z bardzo miękkich materiałów. Można używać je zarówno jako wygodna i miękka poduszka, jak i wyściełanie transportera na podróż. Po powrocie do domu można położyć ją na parapet lub fotel, aby nasz pupil miał swoje miejsce do leżenia. Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra / baranek lub sztruks - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Legowisko można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania.
Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
długość ok 50 cm, szerokość ok 30 cm, grubość ok 5-7 cm
Waga ok 0,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | ST-mix |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | ST-mix |


_1425916423_35_UCHO_WOLOWE2.jpg)