0%-PARABENÓW/KOLORANTÓW/SYLIKONU/ALKOHOLU/SKŁADNIKÓW pochodzenia zwierzęcego/ Pochodnych ropy naftowej Przeznaczenie: Systematyczna pielęgnacja szaty długiej i półdługiej wymagającej odżywienia, nawilżenia i zabezpieczenia. Polecany dla psów ras długowłosych takich jak: Yorkshire Teriers, Shih tzu, Charty Afgańskie, Lhasa Apso i psów o zbliżonej strukturze szaty. W odstępach między kąpielami zalecamy stosowanie spary'u Tangle Free Avocado Spray do regularnego czesania i odświeżenia szaty.
Przed kąpielą dokładnie rozczesz włos. Następnie zmocz szatę letnią wodą. Nałóż na dłonie szampon Love Me Long i wmasuj we włosy. Masuj dokładnie od głowy, uważając na okolice oczu i uszu, aż do ogona. Następnie dokładnie spłukaj pianę ciepłą, czystą wodą. Jeżeli Twój Ulubieniec tego wymaga czynność możesz powtórzyć. Po kąpieli w szamponie zalecane jest użycie odżywki Love Me Long Cupuaçu & Shea. Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki i dokładnie rozprowadź, szczególnie w miejscach gdzie powstaje najwięcej kołtunów. Użycie odżywki powoduje, iż włos jest bardziej jedwabisty i zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak gorący strumień powietrza z suszarki, zanieczyszczenia powietrza itp. Pozostaw odżywkę na kilka minut, a następnie spłucz Pieska ciepła, czystą wodą. Delikatnie osusz włos ręcznikiem, a następnie wysusz suszarką aż do całkowitego wyschnięcia włosa. Pamiętaj aby strumień powietrza nie był zbyt gorący. Rozczesz włos i ciesz się świeżością oraz blaskiem włosa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
F628-024 B Head Cover Blue - Kabina niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-024 B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-024 B |
Sukienka Modna sukienka w kratę GR1183 Black - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 60 cm | 116 cm |
| M | 59 cm | 104 cm |
| S | 58 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Szorty Model Lara Black - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Kamizelka Damska Model KM 101 Grey - Lanti
Polyester 57 %
wełna 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 96 cm | 92 cm |
| 38 | 86 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 87 cm | 104 cm | 100 cm |
| 42 | 88 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
BUTY SPORTOWE Z BUŹKĄ AL-5301 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Elastan 10 %
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 5XL | 123-129 cm |
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| XXXL | 113-118 cm |
| XXXXL | 118-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
TOREBKA LISTONOSZKA OWALNA ZIELONA TB-P-72 ZIELONY - Inello
Wysokość 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
CHABA Obroża skórzana puklowana 14mm / 40cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Piżama Męska Model SAM-PY 104 Violet - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- góra w paski
- okrągły dekolt
- z przodu subtelna naszywka
- długi rękaw
- jednolite, długie spodnie z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Fioletowy |
Rajstopy Klasyczne Model Duna Matt 20 Den Code 714 Beige - Gabriella
Cienkie, matowe rajstopy o grubości 20 DEN wykonane z włókna Lycra. Bez wydzielonej części majteczkowej i zaznaczonej części palcowej. Bawełniany klin, płaski szew.
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| 5-XL | 104-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Profesjonalny Taktyczny Nóż Składany Walther PPQ Knife + Pokrowiec do Pasa...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844507396 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844507396 |
Profesjonalna Akumulatorowa Policyjna Latarka Szperacz (zasięg 800m!!) LED CREE + ZOOM + Stroboskop.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077341605 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077341605 |
Koszula Damska Model VT026 Oliwka - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch CAMPI Black/Beige - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok Lilian SZL szlafrok różowy - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
CHABA Pas bezpieczeństwa do samochodu dla psa L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1027 |
Żarówki H3 Xenon H.I.D. - 12V/100W.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414867 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414867 |


_love_me_long_szampon.jpeg.jpeg)