Przeznaczenie: Systematyczna pielęgnacja szaty długiej i półdługiej wymagającej odżywienia, nawilżenia i zabezpieczenia. Polecany dla psów ras długowłosych takich jak: Yorkshire Teriers, Shih tzu, Charty Afgańskie, Lhasa Apso i psów o zbliżonej strukturze szaty.
Sposób użycia: Przed zastosowaniem odżywki rozczesz Pieska i wykąp dokładnie. Do tego celu polecamy Love Me Long Cupuaçu & Shea Shampoo, który idealnie czyści, nawilża i odżywia włos. Zastosowanie szamponu z serii Love Me Long idealnie współgra z odzywką, co zapewnia uzyskanie optymalnych efektów pielęgnacyjnych. Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki i dokładnie rozprowadź. Poświęć więcej uwagi miejscom, gdzie powstaje najwięcej kołtunów. Regularne stosowanie odżywki powoduje, iż włos jest bardziej jedwabisty i zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak gorący strumień powietrza z suszarki czy zanieczyszczenia powietrza. Pozostaw odżywkę na kilka minut, a następnie spłucz Pieska ciepła, czystą wodą. Delikatnie osusz włos ręcznikiem, a następnie wysusz suszarką przeczesując od czasu do czasu, aż do całkowitego wyschnięcia włosa. Pamiętaj aby strumień powietrza nie był zbyt gorący. Rozczesz włos i ciesz się świeżością oraz blaskiem włosa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
Czapka Damska Model Margo Ecru - Kamea
~Polamid 15 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Noktowizor Cyfrowy 1-okular. Walther(3-6x40) do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443076 |
DL Trenex płyn ułatwiający naukę czystości u szczeniąt i kociąt 100 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
ROYAL CANIN Hair & Skin Care 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE CZARNE NB151P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Płaszcz Damski Model S024 Model 2 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 110 cm | 108 cm |
| M | 87 cm | 106 cm | 104 cm |
| S | 87 cm | 102 cm | 100 cm |
| XL | 87 cm | 114 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
KALOSZE DAMSKIE SZTYBLETY SZARE D61 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluza Damska Model K215 Grey - Katrus
- świetna bluza damska
- wykonana z przyjemnej bawełny
- duży kaptur
- zapinana z przodu na zamek
- tył dłuższy
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 13-50 Light Green Napis - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-110 cm | 114 cm | 96 cm |
| XS | 86-96 cm | 96 cm | 80 cm |
| XXL | 100-114 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Botki Model 4074 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE244 Black - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 92 cm | 81 cm |
| M | 85 cm | 88 cm | 77 cm |
| S | 85 cm | 84 cm | 73 cm |
| XL | 87 cm | 96 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Brązowy |
Body Model 17112 Black - YourNewStyle
Skład: 100% poliester
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model ASP0003 Pink - ABG
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 45 cm | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 45 cm | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 45 cm | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 45 cm | 102 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
POMPA HYDRAULICZNA Kalmar GA2.5, Kalmar DA2.5 ,5599
Numery do celów porównawczych:
5599
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5599AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5599AE |
Profesjonalny Gaz Obezwładniający Walther Pro-Secur w Żelu (strumień stożkowy), 74ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844430762 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844430762 |
Spódnica Model MOE342 Model 1 Grey - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 95 cm | 80 cm |
| M | 67.5 cm | 90 cm | 75 cm |
| S | 67 cm | 85 cm | 70 cm |
| XL | 68.5 cm | 100 cm | 85 cm |
| XXL | 69 cm | 105 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_love_me_long.jpeg.jpeg)