Skład: suszone bulwy topinamburu
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść. Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 5,6%, Tłuszcz 0%, Włókno 9,8%, Popiół 4,7%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Brit Care Cat Crazy I\'m Kitten 2 kg
PREBIOTYKI I WITAMINA C - WZMACNIAJĄ NATURALNĄ ODPORNOŚĆ
ŁATWO PRZYSWAJALNE BIAŁKA - ZAPEWNIAJĄ PRAWIDŁOWY ROZWÓJ MIĘŚNI
WŁAŚCIWA RÓWNOWAGA KWASÓW DHA & EPA - WSPOMAGA ROZWÓJ CENTRALNEGO UKŁADU NERWOWEGO
SKŁAD: dehydratyzowany kurczak (25%), mączka z kurczaka (22%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolem), otręby ryżowe, suszone jabłka, olej z łososia (3%), wątróbka z kurczaka (2%), drożdże browarniane, mannano-oligosacharydy (165mg/kg), frukto-oligosacharydy (135 mg/kg), ekstrakt z jukki Schidigera (90 mg/kg), rokitnik (50mg/kg)
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 38%, tłuszcz surowy 20%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy 5,5%, wilgotność 10%, wapń 1,4%, fosfor 0,9%, sód 0,2%, magnez 0,08%
DODATKI ODŻYWCZE W 1kg: witamina A (E672) 25 000 j.m., witamina D3 (E671) 1000 j.m., witamina E (3a700) 750 mg, witamina C (e300) 350mg, tauryna 2 500 mg, chlorek choliny 2 300 mg, L-karnityna 70 mg, niacyna 45 mg, biotyna 2 mg, cynk (E6) 160 mg, mangan (E5) 60 mg, żelazo (e1) 50 mg, miedź (E4) 12 mg, jod (E2) 15 mg, selen (E8) 0,25mg, DL-metionina (3.1.1.) 15mg, arginina (3c3.6.1) 12 mg, L-lizyna (3.2.3) 10 mg, Heksametafosforan sodu (E452i) 710 mg, kwas tłuszczowy omega 3: 0,36%, kwas tłuszczowy omega 6: 2,75%, EPA: 0,1%, DHA : 0,14%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
ROYAL CANIN Instinctive w sosie-dla kotów wybrednych 85g saszetka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Duża torba klasyczna torebka 2w1 620G Grey - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
TRAMPKI DAMSKIE KLASYCZNE NIEBIESKIE XL03 L.BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Tropical Gąbka zapasowa do filtra Standard
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Żakiet Model S066 Ecru - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Nero-Maldive M-266 Black/Green - Marko
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sweter SWE128 Ecru/Pastel Pink - MKM
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 15% Elastan, 15% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1381 |
Sukienka Długa sukienka w kratę GR1282 Terakota - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Elegancka sukienka idealna dla modnych kobiet GR1273 Black - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft B-211 Pamela Black - Wiesmann
Elastan 7 %
~Polamid 43 %
Polyester 41 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 90-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194380 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194380 |
Zolux Łóżko wiszące dla fretki Paradise
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 204117 |
| EAN | 3336022041170 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 204117 |
| EAN | 3336022041170 |
WYSOKIE TRAMPKI NEW AGE 082DK.P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 172-2 Jeans White Flowers - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 94 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 90 cm | 68 cm |
| S | 84 cm | 88 cm | 64 cm |
| XL | 96 cm | 98 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Rewolwer Colt (dekoracyjny) z 1886r. kal. 45 - Srebrny.
Colta Kaliber 45 Stworzonego w 1886r. -...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620101 |
AQUA EL Zestaw akwariowy brillux SET 80 owalny T5 2x24W/czarny
Wymiary:80x35x40cm Pojemność: 102l
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101694 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101694 |
| EAN | 5,90555E 12 |

