S031-13 Under Blades Grip Set - Głowica Dolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-13 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-13 |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| Xl | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
BRIT Premium Adult M (Medium) 3kg
Kurczak (41%), kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 25 % |
| Tłuszcz surowy | 15 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,4 % |
| Włókno surowe | 2,2 % |
| Wapń | 1,4 % |
| Fosfor | 1,0 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 112 g |
| 15 kg | 152 g |
| 20 kg | 189 g |
| 25 kg | 223 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Koszula Damska Model M021 Bakłażan - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Numer katalogowy: S110G-03
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-03 |
Sukienka Model M296 Oliwka - Makadamia
Fantastyczna sukienka damska w modnych kolorach.
- dopasowana góra
- stylowy rozkloszowany dół
- dekolt okrągły
- krótki rękaw
- tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- idealna propozycja na wesele oraz wieczorne wyjście
~Nylon 40 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 80 cm | 68 cm |
| 38 | 91 cm | 85 cm | 73 cm |
| 40 | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 42 | 93 cm | 95 cm | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor |
Tropical BioRept L 250ml.- Wieloskładnikowe pałeczki dla żółwi lądowych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sandał SANDAŁKI ZDOBIONE CYRKONIAMI YH-2H018 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica Komplet model 50004 White - PeeKaBoo
~Lycra 3 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Biały |
AQUA EL Wkład PHOSMAX BASIC/1l
| Nazwa produktu | ZeoMAX PLUS | CarboMAX PLUS | NitroMAX PRO | PhosMAX PRO | PhosMAX BASIC |
| Kod produktu | 106616 | 106615 | 106622 | 106623 | 110162 |
| Objętość (ml) | 1000 | 1000 | 3x100 | 3x100 | 1000 |
| EAN | 5905546054003 | 5905546053990 | 5905546054034 | 5905546054041 | 5905546136372 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110162 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110162 |
Bluzka Model VT007 Ecru - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 18 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 1642 Flowers - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 100 cm | 148 cm |
| S/M | 90 cm | 92 cm | 134 cm |
| XXL | 94 cm | 108 cm | 162 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Granatowy |
Biustonosz Balkonetka Model V-6821 Chandelles White - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 23 %
~Poliuretan 12 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Koszulka z miękkiej, przyjemnej w dotyku dzianiny GR1256 Mleczny - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Nestor Kolba dla świnek morskich 2 szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: kardi, kukurydza, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, sorgo, czarne porzeczki, pomarańcze
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10mg/kg, wit. B1 0,8mg/kg, wit. B2 3,00mg/kg, wit. B6 1,5mg/kg, wit. K3 1,5mg/kg, wit. C 20,00mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Figi Model 689M Salome Maxi Turkusowy Szkic - Gaia
Klasyczne figi w turkusowym kolorze. Wykonane z gładkiej, elastycznej dzianiny. Z przodu wstawka z wzorzystej dzianiny oraz haftu na siateczce. Z przodu ozdobna kokardka.
Elastan 15 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Zielony |
Koszula Damska Model ABK0092 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/7
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 7, długość od szyi do ogona 39cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model 230141 Blue - Enny
Elegancka, koronkowa sukienka.
- prosty krój
- dekolt w serek
- rękaw krótki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- oryginalny, koronkowy wzór w niebieskim kolorze
- model podszyty jest jasną wiskozową dzianiną
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Skład: 100% poliester + 95% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98.5 cm | 92 cm | 85 cm | 76 cm |
| 38 | 100 cm | 96 cm | 89 cm | 80 cm |
| 40 | 101.5 cm | 100 cm | 93 cm | 84 cm |
| 42 | 103 cm | 104 cm | 97 cm | 88 cm |
| 44 | 104.5 cm | 108 cm | 101 cm | 92 cm |
| 46 | 96 cm | 122 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model K104 Black - Katrus
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |


_zdjecie_big.jpg)