Sukienka Model MOE146 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 83/95 cm | 96 cm |
| M | 81/93 cm | 92 cm |
| S | 80/91 cm | 88 cm |
| XL | 84/97 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model K396 Navy - Lenitif
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Aura 041 Black - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI NA PLATFORMIE LOVE PEACE K1720302NA Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
Komplet Model Petra White - BeautyNight
~Modal 90 %
~Polamid 6 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Brit Care Cat Cocco I\'am Gourmand 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 081 Black - Gaia
Bardzo komfortowy usztywniany biustonosz przeznaczony dla wymagających kobiet. W całości wykonany jest z gładkiej, wysokogatunkowej mikrofibry. Biustonosz doskonale podtrzymuje biust oraz idealnie zbiera piersi do środka. Model posiada regulowane, odpinane ramiączka - różnej szerokości w zależności od rozmiaru oraz zapięcie na haftki z trzystopniową regulacją.
Model nie odznacza się pod obcisłymi, przylegającymi bądź delikatnymi ubraniami.
Elastan 12 %
~Inne 4 %
~Polamid 68 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Tropical Test pH 6.0-7.8 - Kropelkowy test akwarystyczny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Modna koszulka z nadrukiem MM2036 White - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M316 Powder Pink - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- dopasowana góra
- trapezowy dół
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- ozdobne zamki
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Skład: 55% poliester, 40% nylon, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 87 cm | 110 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 88 cm | 116 cm | 81 cm | 77 cm |
| 40 | 88 cm | 122 cm | 86 cm | 82 cm |
| 42 | 89 cm | 128 cm | 91 cm | 87 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Różowy |
kabaretka Obsessive Garter stockings S502 - Obsessive
Pikantne kabaretki połączone z pasem do pończoch.
Garter stockings to znakomite i nietuzinkowe połączenie pończoch oraz braku tradycyjnego pasa. Zastąpiony został przez połączenie z pończochami przez co stanowią jedną całość. Bielizna erotyczna musi uwodzić i kusić, a to zadanie z pewnością spełniają Garter Stockings od Obsessive. Ozdobione na biodrach i na udach poziomymi paskami wzoru z okrągłych oczek. Fason jest jakby w połowie zdjęty/odcięty z popularnych bodystocking. Piękne nogi zawsze są warte uwagi. Najnowsze trendy nawołują wręcz do tego, aby zadbać o wygląd nóg także w sypialni. Garter stocking to typowy strój na intymne spotkania. Jest elastycznym pasem do pończoch z paskami połączonymi z pończochami. Nie ma części majtkowej, co decyduje o ich przeznaczeniu.
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 100-119 cm | 72-98 cm |
| S/M | 85-100 cm | 55-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
PURINA CAT CHOW Sterilised 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Kulki 6mm Aluminiowe 0,30g./500szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111719 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111719 |
Mówiący Tłumacz 12-Języczny Oxford 823.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6926954203288 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6926954203288 |
Trixie Ręcznik / szlafrok kąpielowy dla psa rozmiar XS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23481 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23481 |
Komplet Model Yalika Black - Anais
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
TETRA Phyll - pokarm roślinny dla ryb tropikalnych 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139923 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139923 |
Bluzka Model Bella d.r. Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K191 Blue - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model 40006 Grey - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |


_zdjecie_big.jpg)