Bluzka model T192/1 White - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 64 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 63 cm | 92 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 66 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| XXL | 67 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Biały |
Komplet Model La Luna chemise Red - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| XXL | 110-126 cm | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
POMPA HYDRAULICZNA INGRESOLL RAND UR50 ,PUMP40LA ,PUMP40LA 101, 401 500 LRG TPR, 550134619
Numery do celów porównawczych:
PUMP40LA ,PUMP40LA 101, 401 500 LRG TPR, 550134619
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17064AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17064AE |
Polyester 12 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Wymiary przybliżone:
50 L po podłodze, 25 H cm.
Waga: około 1kg.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-6101 |
| EAN | 05901122201854 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-6101 |
| EAN | 05901122201854 |
Żakiet Model AZA0004 Red - ABG
Elastan 3 %
Polyester 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M391 Black - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
MOKASYNY DAMSKIE Z ĆWIEKAMI 888-5 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,7 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Super Benek OPTIMUM GALAPAGOS 5L
Skład: bentonit, soda, kompozycja zapachowa
Opakowanie: 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12641 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12641 |
Sukienka Model VT061 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Podkoszulka Model Malika Black - Babell
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| XL | 108-112 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model SUK135 Grafit - Lanti
Polyester 85 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 84 cm | 118 cm | 124 cm |
| 40/42 | 85 cm | 126 cm | 132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Czujniki Parkowania. 8-Sensorów+Wyświetlacz LED+Dźwięk.
tylny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415687 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415687 |
Koszulka Model Bogna Black - Babell
Klasyczna koszulka Bogna.
- z przodu wstawka z subtelnego haftu
- model na cienkich ramiączkach
- ramiączka nieodpinane, nieregulowane
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełny
- idealnie dopasowuje się do ciała
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Tunika Model Vivian Gerbera M-414 Orange - Marko
Kobieca tunika na ramiączkach
Przypomina letnią sukienkę
Na ramiączkach
Lekko prześwituje
Tkanina elastyczna, miękka, włoska
Klasyczny dekolt
Bardzo praktyczny fason, który może przydać Ci się na plaży
Nowość w kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106 cm | 91-94 cm |
| M | 100 cm | 87-90 cm |
| S | 94 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Stringi Model VS-277 Powder Pink - Vena
Z przodu przejrzysta góra i dolna część w odcieniu pudrowego różu.
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Lokalizator GPS (wtyczka OBDII) + Kontrola Paliwa + Podsłuch Otoczenia + Praca 24h! + On-Line itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415201 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415201 |
VERSELE LAGA Crispy Sticks Forest Fruits - kolby owoce leśne dla królików i szynszyli 110g
kolby z czarnym bzem, żurawiną i różą dla królików i szynszyli. Stanowią idealne
uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża, nasiona, miód, cukry, owoce 1% (czarny bez, żurawina, róża ),
produkty pochodzenia piekarskiego, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462062 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462062 |
Miseczka porcelanowa srebrna z łapką - XXL
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Wymiary/pojemność:
Ø19cm / 1,5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25085 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25085 |
Sukienka Model 16577 Fuksja - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 88.5 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Fioletowy |


_zdjecie_big.jpg)