Dysk Flash USB Sandisk Cruzer Blade 4GB
Mała Kopertówka Koperta 647J Black/Silver - Manzana
Wysokość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
LAKIEROWANE CZÓŁENKA YES2711-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model MM 018-3 Navy - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
| XS | 86 cm |
| XXL | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
Vidaron lakierobejca bezbarwny 0.75l SW S01
Główne cechy produktu:
-Odporny na trudne warunki atmosferyczne
-Zapewnia trwałą i elastyczną powłokę
-Bardzo łatwa aplikacja
-Zawiera unikalny układ wysokogatunkowych żywic
-Na zewnątrz i do wewnątrz
-Dobór produktu
Nadaje się do:
-Boazeria
-Balustrada
-Płot
-Pergola
-Altana
-Meble ogrodowe
-Elementy fasady
-Okna, drzwi, okiennice
Wydajność do 20 m2/L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron lakierobejca |
Pończochy kabaretka Model Erotica Calze 151 code 641 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59027523666902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59027523666902 |
Sukienka dzianinowa B-031 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Żakiet Model ZA116 Liście - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 34 | 76 cm | 59 cm | 84 cm |
| 36 | 76 cm | 59 cm | 88 cm |
| 38 | 76 cm | 59 cm | 92 cm |
| 40 | 77 cm | 60 cm | 96 cm |
| 42 | 77 cm | 60 cm | 100 cm |
| 44 | 77 cm | 60 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Wielokolorowy |
Zolux Płaszczyk nieprzemakalny ocieplany z kapturem czerwony 25cm
Płaszczyk firmy Zolux z kapturem ocieplany polarem. Pod brzuszkiem rozciągliwa guma. Posiada również szerokie rzepy umożliwiające regulację zapięcia. Długość 25 cm Można go prać tylko ręcznie!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411400RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411400RGE |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Greta Ecru - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
ZAMSZOWE ŚNIEGOWCE FC226P CNBFC226P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M327 Chaber - Makadamia
Rewelacyjna asymetryczna sukienka damska.
- kuszący, przekładany dół
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Skład: 55% poliester, 40% nylon, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 78-90 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 82-94 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 86-98 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 90-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
Chaba Legowisko Owalne 10D 100x85x21 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 100x85x21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1780 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1780 |
Piżama Męska Model SAM-PY-108 Grey - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- koszulka w paseczki
- okrągły dekolt
- z przodu ozdobna kieszonka
- krótki rękaw
- melanżowe, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: Klatka 108-112, pas 106-110
Rozmiar XXXL: Klatka 112-116, pas 114-118
Polyester 19 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Mini-Klawiatura Bezprzew. do TV, PC, Tableta...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590877341558 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590877341558 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model V-7121 Red - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 30 %
~Poliuretan 22 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Oryginalna część zamienna do samolotu J-3 401. WYMIARY: - 37,5 mm x 27 mm
- średnica shaft 2,2 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 401-motor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 401-motor |
Spodnie Damskie Model Latina 1652 Black - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |


_zdjecie_big.jpg)