Gorsety, body, pasy BODY VENA VBD-13 ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Przenośne, Świecące Radio FM + MP3 + Zegarek + Głośnik Megabass.
KAMELEON - Nowoczesne Przenośne, Świecące i Przezroczyste Radio FM
z Odtwarzaczem MP3, Zegarkiem i...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59014458882 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59014458882 |
Bluza Damska Model VT037 Grey - Venaton
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Sweter model 70002C Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 55 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Sense Navy - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
9053-25 Charger Box - Transmiter
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-25 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-25 |
Ramie Serwa - Szybowiec 406 Skylark
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-ramię serwa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-ramię serwa |
Bluzka Model ABK0011 Black - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M002 Navy - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| 44 | 102-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Merry Turchesse-Nero M-356 Turkus/Black - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 85-86 cm | |
| L/S | 82-90 cm | 74-79 cm | 85-86 cm | S |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-84 cm | |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm | |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 87-88 cm | |
| XL/M | 88-94 cm | 77-82 cm | 87-88 cm | M |
| XXL/L | 92-98 cm | 80-85 cm | 89-90 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model K106 Black - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 62 cm | 82 cm |
| 36 | 62 cm | 86 cm |
| 38 | 62 cm | 90 cm |
| 40 | 64 cm | 96 cm |
| 42 | 64 cm | 98 cm |
| 44 | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S113 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 106 cm | 102 cm | 102 cm |
| M | 92 cm | 101 cm | 97 cm | 97 cm |
| S | 91 cm | 96 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 94 cm | 111 cm | 107 cm | 107 cm |
| XXL | 95 cm | 116 cm | 112 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Stabilizator MJX T655-001 T55-001 T623
Numer katalogowy: T655-001
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | t655-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | t655-001 |
Transporter wielofunkcyjny 4w1. 1. Transporter na kółkach z wysuwaną rączką,
2. Torba z paskiem na ramię,
3. Plecak,
4. Bezpieczne siodełko do samochodu. Transporter dla kotów i małych psów z ultralekkiego NEOPRANu, to najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących ze swoimi pupilami. Transporter posiada na froncie odpinane na suwak drzwiczki z możliwością przypięcia wewnątrz szelek dla bezpieczeństwa kota lub psa. Bardzo dobra wentylacja oraz widoczność dla zwierzęcia, dzięki dużym siatkowym otworom po bokach transportera. Dodatkowy schowek podręczny na drobiazgi umieszczony na froncie w dolnej części. Szeroki i wygodny pasek na ramię oraz możliwość stosowania go jako plecak ułatwia transport. To wszystko powoduje, że w połączeniu z dołączanym wózkiem transporter 4w1 to najlepsze rozwiązanie dla hodowców oraz miłośników zwierząt, którzy przemieszczają się z nimi. Dzięki materiałowi - NEOPRAN - transporter jest lekki oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy do utrzymania czystości. Posiada bardzo dobrą cyrkulacją powietrza - 360 stopni. Bardzo lekki, wygodny i poręczny. Po rozłożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu lub schowku. Zastosowanie dla zwierząt o wadze do 8kg. Wykonany z wysokiej jakości materiału - NEOPRAN. Jest bardzo lekki, co jest ogromną zaletą w przypadku przenoszenia zwierząt na większe odległości. Produkt opatentowany. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną pokrywę transportera. Kolor: navy b;ue / niebieski.
Wymiary: 50 x 30 x 34 cm.
Waga: ok 1,8kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1008-B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1008-B |
Sweter Damski Model SWE041 Bordaux - MKM
~Viscosa 55 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 116 cm |
| M | 55 cm | 106 cm |
| S | 54 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model M485 Green - Figl
- szykowna bluzka
- wykonana z lekkiego materiału
- rękawy z wycięciami eksponują ręce
- dekolt ozdobiony pięknym sznurowaniem
- wydłużony tył
- niecodzienna propozycja pasująca zarówno do spodni jak i spódnicy
Skład: poliester 80%, wiskoza 17%, elastan 3%
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Sweter Damski Model MOE102 Black - Moe
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| L/XL | 90/74 cm |
| S/M | 90/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
ZAMSZOWE BALMANKI GŁADKIE NC50 L. BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
DAKO-ART Wapno Calcium dla gryzoni - duża kostka 120g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |


_zdjecie_big.jpg)