Bluzka Model M479 Light Pink - Figl
- nietuzinkowa bluzka
- wykonana z gładkiego i delikatnego materiału
- przód odsłaniający brzuch
- tył dłuższy
- przód ozdobiony efektowną falbaną
Skład: poliester 80%, wiskoza 17%, elastan 3%
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Model 260 Pink - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
GRANIT Końcówka drążka kierowniczego, główka odpowiednik 0.010.2518.0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Granit |
| Kod producenta | 0.010.2518.0, 001025180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Granit |
| Kod producenta | 0.010.2518.0, 001025180 |
Spodnie Damskie Model M420 Mocca - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Legginsy Model Emily Black - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy wykonane z elastycznej dzianiny. W talii szeroki pas wykonany z grubej gumy, który świetnie kryje niedoskonałości w okolicy talii (ok. 10 cm).
Materiał PLUSH VELVET jest miękki w dotyku jak aksamit oraz w pełni kryjący, elastyczny, modelujący sylwetkę, po wewnętrznej stronie jest dodatkowo drapany w celu uzyskania delikatnych włosków co zwiększa walory cieplne.
Grubość 200 DEN.
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
DREWN OCHRON EXTRA zielony 4,5l
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
TRIXIE Butelka podróżna dla psa 250ml
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2462 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2462 |
POMPKA PALIWOWA CASE 1202938C92, 1202938C93,
Numery do celów porównawczych:
1202938C92, 1202938C93, 25/100-86
Typ silnika:
D268 - IH
D179 - IH
D239 - IH
DT268 - IH
D206 - IH
D246 - IH
D155 - IH
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GRANIT-PARTS |
| Kod producenta | 38002498 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GRANIT-PARTS |
| Kod producenta | 38002498 |
Sukienka Model L035 Flowers - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 112 cm | 96 cm | 98 cm |
| M | 87 cm | 108 cm | 92 cm | 94 cm |
| S | 86 cm | 104 cm | 88 cm | 90 cm |
| XL | 89 cm | 116 cm | 100 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
STYLOWE SZPILKI EL1611D.F CNBEL1611D.F Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluza model 1477 Graphit - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 69 cm | szer. na plasko:50 cm |
| M | 68 cm | szer. na plasko:48 cm |
| S | 68 cm | szer. na plasko:46 cm |
| XL | 69 cm | szer. na plasko:52 cm |
| XXL | 70 cm | szer. na plasko:54 cm |
| XXXL | 70 cm | szer. na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE327 Ecru - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 99/105 cm | 98 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 98.5/104.5 cm | 93 cm | 91 cm | 81 cm |
| S | 98/104 cm | 88 cm | 86 cm | 76 cm |
| XL | 99.5/105.5 cm | 103 cm | 101 cm | 91 cm |
| XXL | 100/106 cm | 108 cm | 106 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
T638-009 Front main motor - silnik główny B
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-009B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-009B |
F628-008 Lower Grip Set - Głowica Dolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-008 |
Sweter Narzutka model 30052C Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model K280 Ecru - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Breloczek (lokalizator) do Kluczy Reagujący na Gwizd.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415066 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415066 |
Żakiet Model ZA 113 Red - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 88 cm |
| 38 | 63 cm | 92 cm |
| 40 | 64 cm | 96 cm |
| 42 | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
Sum-Plast Piłka nr.0 zapachowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |


_zdjecie_big.jpg)