| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R60300 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2R60300 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 362/01/10/24 - czarny, żółte przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty żółtą nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/10/24 |
Pasek do zegarka TK126WIS/16 - gładki, wiśniowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8778/11/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8778/11/20 |
Pasek TK123/B/28XL - czarny long, białe nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/B/28XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/B/28XL |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/20 |
Pasek 8917/10/12 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /12 |
Uszyty z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /18 |
Pasek Kuki 0702/22 - skóra aligatora, brąz, klamerka 20mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BR/22 |
Pasek TK014/B/20 - czarny, gładki
wykonany z naturalnej skóry, masywne przeszycia białą nicią.
Miękki, dobrze układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK014/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK014/B/20 |
Pasek do zegarka TK126SR/20 - gładki, srebrny
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126SR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126SR/20 |
Pasek Tekla TK110/CZ/24XL - czarny, faktura krokodyla, long
Pasek w wersji przedłużanej - XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/CZ/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/CZ/24XL |
Pasek TK123/CZ/26XL - czarny long, czerwone nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/26XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/26XL |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
Bardzo miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 22 /20 |
Pasek do zegarka TK126ROZ/14 - gładki, różowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ROZ/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ROZ/14 |
Pasek do zegarka Timex TW4B09000 (PW4B09000)
Pasek 20mm skórzany uniwersalny pasuje do
TW4B04300,TW4B04400,TW4B06400,TW4B06500
oraz do każdego zegarka ze standardowym mocowaniem na 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B09000 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B09000 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek do zegarka T5K529 (P5K529)
wykonany z gumy i silikonu,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P5K529 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P5K529 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Pasek SCUB1/05 - niebieski, gładki
niebieski, wykonany z materiału przypominającego kauczuk,
przeszywany jasną nicią,
gładki, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB1/05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB1/05 |
Pasek do zegarka Bros 8231/64/16 - jaszczurka, różowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/64/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/64/16 |
Pasek RP057/B/18 - czarny, imitacja karbonu, long
Pasek gumowo-silikonowy,
bardzo elastyczny, miękki,
świetnie układa się na ręku.
Dzięki domieszce silikonu nie pęka, nie parcieje.
Pasek przeszywany białą nicią.
Wersja przedłużana - long
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP057/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP057/B/18 |
Pasek Kuki 0205N/20 - czerwony, gładki
Gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0205N/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0205N/20 |

