| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124/22 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków eleganckich, klasycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 20 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 20 /12 |
Pasek 368/02/18 - bardzo ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368/02 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 368/02 /18 |
Pasek Tekla TK113BR/20 - nubuk, gładki, wypukły
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113BR/20 |
Pasek 206EL/05/22 - ciemny granat, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
lekko błyszczący,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek nie jest zwężany,
na całej długości ma szerokość 22 mm.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/05 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/05 /22 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/77/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/77/20 |
PN014/22 NYLON STRONG, czerwony
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN014/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN014/22 |
Pasek Tekla TK110BR/18XL - brązowy, faktura krokodyla, long
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110BR/18XL |
Pasek Hirsch Carbon 18 mm XL - czarny, long
Pasek posiada oryginalne stalowe zapięcia Hirsch.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592050/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592050/18XL |
Pasek TK064FIO/16 - fioletowy, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/16 |
Pasek 8005/20/24 - ciemny brąz
wykonany z prawdziwej skóry.
Płaski kształt, przeszywany nicią w kolorze paska.
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8005 20 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8005 20 /24 |
Uszyty z prawdziwej skóry, brąz,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /20 |
Pasek typu NATO wykonany z materiału syntetycznego NYLON.
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN006/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN006/18 |
Pasek do zegarka Timex PW4B06400 (TW4B06500)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06500 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06500 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK117B/12 - biały, imitacja jaszczurki
Płaski, cienki, przeznaczony raczej do delikatnych, klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/26 |
PN026/22 NYLON STRONG, pomarańczowy
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN026/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN026/22 |
Pasek Kuki 0210L/18 - jasny brąz, płaski.
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Obszyty materiałem.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 50 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 50 /20 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/19/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/19/18 |
Zapięcie bransoletowe 10mm/6mm z dodatkowym zabezpieczeniem
Druga część mocowana jest na tradycyjny teleskop.
Zapięcie wykonane ze stali 316L.
A:10 mm
B: 6 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q19 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q19 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |

