| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B01900 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B01900 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek PA111/20 - czarny, żółte wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki oraz przeszycia w kolorze żółtym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA111 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA111 /20 |
Pasek 384/2/1/20 - brązowy, czarne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/2/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/2/1/20 |
Pasek Tekla TK110/P/20 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/P/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/P/20 |
Pasek TK064/14 - czarny, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064/14 |
Pasek 8534/20/28 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/20/28 |
Pasek typu NATO wykonany z materiału syntetycznego NYLON.
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN005/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN005/18 |
Pasek 7542/21/12 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 21 /12 |
Pasek do zegarka TK126JROZ/16 - gładki, róż pudrowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126JROZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126JROZ/16 |
Pasek 8917/10/19 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 20 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 20 /14 |
Pasek 378EA/03/28 - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/03/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/03/28 |
Pasek Bros 3112/GR/22 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: biało-czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/GR/22 |
Pasek 362/02/20 - bardzo ciemny brąz
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/20 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Matowe wykończenie, w dotyku przypomina surową skórę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/03 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/03 /20 |
Pasek do zegarka TK126CROZ/20 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/20 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
płaski, bardzo delikatny - 2 mm grubości.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/01 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P178/01 /12 |
Przeszywany niebieską nicią, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
Bardzo miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 80 /22 |
Pasek 206/05/24 - ciemny granat
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/05 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/05 /24 |
Przyrząd do skracania bransolet
Wykonany z tworzywa sztucznego.
Maksymalna szerokość skracanej bransolety 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a4 |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 10 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 10 /16 |

