| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49961 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 73+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49961 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 73 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/03 /18 |
Pasek PA010/22 - brązowy, long.
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany nicią w kolorze paska,
imitacja skóry krokodyla.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA010 /22 long |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA010 /22 long |
Uszyty z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /12 |
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/13/ 36 |
| Szerokość paska | 36+mm |
| Szerokość klamerki | 28+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 112+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | 4+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/13/ 36 |
| Szerokość paska | 36 mm |
| Szerokość klamerki | 28 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 112 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | 4 mm |
Pasek 8917/10/19 - czarny, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 10 /19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 122 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3 mm |
Pasek Kuki 0500N/20 - jaszczurka, czarny.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
Zapięcie bransoletowe 12 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Zapięcie mocowane jest do bransolety za pomocą teleskopów.
A: 12 mm
B: 12 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q31 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q31 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Niesłychanie miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205SZA/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205SZA/22 |
Pasek do zegarka Timex TW2P83800 (PW2P83800)
Pasek 20mm, uniwersalny pasuje też do T49874,T49909,TW2P83900
oraz do każdego zegarka ze standardowym mocowaniem na 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P83800 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P83800 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek Kuki 0500N/12 - jaszczurka, czerwony.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5324 |
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA013 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA013 /20 |
Pasek Hirsch Trapper 24 mm - ciemny brąz
wykonany ze skóry wołowej, przeszywany jasną nicią.
Mimo swojej grubości jest miękki, dobrze układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 03302010/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 03302010/24 |
Zapięcie klamrowe - stalowe, polerowane 18 mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału występuje przy sprzączce. Zapięcie zostało wykonane ze stali (Stainless Steel).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZK/S/01/18 |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZK/S/01/18 |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Hirsch Freestyle 24 mm - czerwony, szare przeszycia
wykonany z tkaniny high-tech, podszewka skórzana,
przeszywany szarą nicią.
Pasek jest wodoodporny, można go używać do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 03395020/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 03395020/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP059/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP059/20 |
Pasek Bros 3112/BV/18 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/18 |
Pasek TK118GR/12 - granatowy, gładki
granatowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/12 |
Pasek TK062/B/24 - czarny, jasne nici
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/B/24 |
Pasek 205EL/01/22 - czarny, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska,
ciekawa, delikatna faktura.
Nie jest zwężany, na całej długości ma taką samą szerokość.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/01 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/01 /22 |
Pasek do zegarka Timex TW4B01400 (PW4B01400)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B01400 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+kolor+tytanu |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B01400 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa, kolor tytanu |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 ,5 mm |
| Szerokość bransolety |

