wykonany z wysokiej jakości skóry Volanato,
płaski, nie posiada żadnych wypełnień między warstwami.
Całość paska stanowią dwie warstwy wysokogatunkowej skóry licowej.
Pasek klejony, posiada jedynie wzmacniające szwy w newralgicznych punktach, co stanowi też jego oryginalną ozdobę
Jest niesłychanie miękki, ma delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/91/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8767/91/24 |
Pasek W731P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
W89, W727.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | W731P |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 19+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | W731P |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 19 mm |
Pasek Tekla TK122/NIE/24 - karbon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/NIE/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/NIE/24 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/05/18 |
Pasek Hirsch Princess 14 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
przeszywany nicią w kolorze paska,
charakterystyczna klamerka oraz ukośne zakończenie.
Pasek Princess to obiekt kobiecego pożądania. Najwyższej jakości włoska skóra cielęca z perfekcyjnym odwzorowaniem struktury skóry aligatora w wielu modnych, świeżych kolorach. Czy to w kolorze lodowego błękitu, różu, czy też bieli – elegancki pasek przekonuje dopracowanymi szczegółami, takimi jak ukośne zakończenie, zaakcentowane podszycie i nie zawierające niklu zapięcie prosto z wybiegu dla modelek. Pasek będzie przyciągał wzrok na nadgarstek swojej właścicielki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628176/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628176/14 |
Przeszywany nicią w kolorze paska, bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry, matowe, surowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770-10-22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770-10-22 |
Pasek Alfa PA038CBR/20 - brązowy, super long (XXL)
wykonany ze skóry naturalnej,
imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Połowa paska (część przy kopercie zegarka) jest pogrubiona,
natomiast przy zapięciu ma niespełna 3 mm,
więc bez problemu można założyć do niego zapięcie motylkowe.
Wyróżnia sie wśród pozostałych pasków Alfa, wysoką jakością oraz estetyką wykonania.
Pasek w wersji XXL - bardzo długi !!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038CBR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038CBR/20 |
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /12 |
Pasek do zegarka Timex T42351 (P42351)
Wykonany ze skóry, gładki, przeszywany jasną nicią.
Na pasku oraz klamerce posiada logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P42351 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+4+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P42351 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 4 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/02 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/02 /20 |
Bransoleta do zegarka Timex T2J921 (P2J921)
Wykonana ze stali szlachetnej, pozłacana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2J921 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2J921 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety | 18 mm |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/05 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/05 /26 |
Pasek 701/02/22 - bardzo ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej.
Pasek jest klejony, nie ma przeszyć.
Dzięki temu jest bardzo delikatny - płaski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 701/02 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 701/02 /22 |
jasny brąz, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla, lekko błyszczący.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON2/03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON2/03 |
Pasek TK121/CZ/20 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/20 |
Pasek TK102/B/24 - czarny, jasne nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/24 |
Pasek Bros 8007/20/22 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/20/22 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/03/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/03/20 |
Pasek TK061JBR/24 - jasny brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK061JBR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK061JBR/24 |
Zapięcie bransoletowe - mechanizm 12mm/7mm
wykonany ze stali 316L.
Wymiary:
A: 12 mm
B: 7 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x12 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x12 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |

