~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 48 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 48 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 48 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 49 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 50 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 51 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka wizytowa Model 691 Green - Margo Collection
SKŁAD SUROWCOWY PODSZEWKI: WISKOZA: 50% POLIESTER: 50%
SKŁAD SUROWCOWY SUKIENKI: POLIESTER: 70%, WISKOZA: 27% ELASTAN: 3%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
Sweter Damski Model Reus 9637 Blue - Click Fashion
Polyester 25 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE CZARNE NB151P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Należy pamiętać, że wigwam trzeba umieścić w niewielkiej odległości od podłoża, nad którym jest zawieszony, aby kot mógł w łatwy sposób do niego wchodzić.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie.
Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 40 cm - podstawa;
55 H cm całkowita.
Waga ok 0,5kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBW-0116 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBW-0116 |
ZOLUX Klatka DUO RodyLounge dla gryzoni kol.czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205844 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205844 |
Megan Pokarm dla kanarków 35l. w wiaderku
Skład: Proso Laplata, proso białe, proso japońskie, kanar, konopie, owies łuskany, rzepak, murzynek, siemie lniane.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
PLANET PET 2w1, kurczak/kiwi 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40161 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40161 |
Sukienka Model MOE309 Powder Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 98 cm | 90 cm |
| M | 93 cm | 94 cm | 86 cm |
| S | 93 cm | 90 cm | 82 cm |
| XL | 93 cm | 102 cm | 94 cm |
| XXL | 93 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Bokserki Model Real Men 100/01 Black - Cornette
Innowacyjne, komfortowe bokserki dedykowane dla osób uprawiających różne sporty, ale także dla prawdziwych, silnych mężczyzn, którzy znają swoją wartość. Zostały przetestowane przez zawodowych biegaczy, którzy potwierdzają ich wyjątkową konstrukcję.
Bokserki wyróżniają się tym, że:
- mają innowacyjną, anatomiczną konstrukcję klina,
- posiadają modelującą i podtrzymującą narządy męskie kieszeń, która daje poczucie stabilizacji,
- wykonane są z delikatnego modalu z lycrą, natomiast sama kieszeń wykonana jest z modalu i coolmaxu co daje ochronę termiczną,
- kieszeń zakończona jest silikonową blazą, która idealnie przylega do ciała i jeszcze lepiej utrzymuje męskie genitalia w odpowiednim miejscu,
- płaskie szwy, aby zapewniają idealnie gładką powierzchnię, która przekłada się na komfort użytkowania,
- bezuciskowe zakończenie nogawek zapewnia jeszcze większą wygodę noszenia,
- idealne na każdą porę roku, gdyż wyrównują różnice temperatur, dając jednocześnie poczucie świeżości.
~Modal 95 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M595 Musztard - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model S105 Black - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 75 cm |
| S | 104 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 85 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 123 ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 123 ec |
Sukienka Lekko rozkloszowana krotka sukienka MM1052 Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319111337 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319111337 |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 7".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544171 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544171 |
- piękny żakiet
- długi rękaw
- klasyczny, delikatnie taliowany krój
- wykonany z gładkiego materiału
- zapięcie z przodu na dwa guziki
- bez kieszeni
- elegancki żakiet doskonały na każdą okazję
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Czapka Model Scarlet Navy - Kamea
SCARLET to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka dwuwarstwowa czapka z zakładką, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi kokarda wykończona błyszczącymi cyrkoniami,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Dagna kr.r. Blue - Italian Fashion
Klasyczna koszulka nocna idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży, a także w późniejszym okresie do karmienia.
- krótki rękaw t
- głęboki okrągły dekolt
- dekolt wykończony gumką i subtelną lamówką
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- komfortowy fason
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁKI Z MOTYLKIEM 3085-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Alkomat Cyfrowy AT6000 + 2 Ustniki Wielokrotnego Użytku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620911 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620911 |


_225944.jpg)