~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 48 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 48 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 48 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 49 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 50 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 51 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Model L2006 Blue/Pink - Lorin
Neonowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miseczki profilowane
- fiszbiny pionowe
- góra wiązana na szyi oraz plecach
- krzyżowane ramiączka
- klasyczne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- modne zestawienie kolorystyczne
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | 36 | C |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | 40 | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | 40 | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Niebieski |
Laboratoires HERY Apres-Shampooing Poils Courts 200ml.- Odżywka dla psów krótkowłosych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
Koszula Damska Model MM 016-2 Sky Blue - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 94 cm |
| M | 90 cm |
| S | 86 cm |
| XL | 98 cm |
| XS | 82 cm |
| XXL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Tunel dla kota średnica 22 × 60 cm, antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-42987 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-42987 |
TETRA SafeStart - Pomaga stworzyć korzystne warunki przed umieszczeniem ryb w akwarium 50ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T161184 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T161184 |
Bluza Damska Model 97-2 White/Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XS | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI NA OBCASIE CZARNE 118-15 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,8 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model BLU 119 Bordo - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 92 cm |
| 38 | 59 cm | 96 cm |
| 40 | 59 cm | 100 cm |
| 42 | 59 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Rozdzielacz / Dwójnik skórzany 30cm/18mm
- Bardzo wytrzymały - Umożliwia podpięcie 2 psów na jednej smyczy. KOLOR: CZARNY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1983 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1983 |
ROYAL CANIN X-Small Junior 1,5kg.
Skład: suszone mięso drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce, izolat białka roślinnego*, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, sole mineralne, olej sojowy, łupiny i nasiona psyllium (1%), olej rybny, fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źrodło mannooligosacharydow), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źrodło luteiny). DODATKI (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 21800 UI, Witamina D3: 1000 UI, E1 (Żelazo): 46 mg, E2 (Jod): 4,6 mg, E4 (Miedź): 9 mg, E5 (Mangan): 59 mg, E6 (Cynk): 178 mg, E8 (Selen): 0,08 mg - Dodatki technologiczne: Trifosforan pentasodu: 3,5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.
Analiza: Białko surowe: 31% - Oleje i tłuszcze surowe: 20% - Popioł surowy: 7,1% - Włokno surowe: 1,5%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Primavera Red - Demi Saison
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 70B S | 86-90 cm | 65-70 cm | 36 | B |
| 75B M | 90-94 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 75C L | 95-100 cm | 70-75 cm | 40 | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Demi Saison |
| Kolor | Czerwony |
Kombinezon Damski Model M397 Dark Green - Figl
Skład: 30% wiskoza, 66% poliester, 4% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-szro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-szro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,S |
Koszulka Model Felinda Red - Anais
Seksowna, zmysłowa koszulka w czerwonym kolorze.
- wykonana z elastycznej dzianiny
- góra i dół z kwiecistej koronki
- zalotna kokardka
- miękkie miseczki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-103 cm | 92-96 cm |
| M | 94-98 cm | 88-92 cm |
| S | 89-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 104-108 cm | 96-100 cm |
| XXL | 109-113 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model Shoreline 003 Grey - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
Zolux Wkłady higieniczne do majtek dla suczek 20 szt. rozmiar 4/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 477205 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 477205 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Pamela 556 Ecru - Roksana
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model 374 Dark Grey - Figl
- stylowa bluzka wykonana z gładkiego materiału
- długi rękaw
- tył bluzki dłuższy
- dół wykończony tkaniną w innym kolorze
- elegancka bluzka z klasą
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
TETRA Test NH3/NH4+ - Zestaw do pomiaru zawartości amoniaku (NH3) w wodzie słodkiej i morskiej 3Rea
Przeznaczony do wody słodkiej i słonej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T735026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T735026 |


_225946.jpg)