~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 30052C Ivory - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
LoloPets Miska metalowa na gumie wytłaczana 0,7L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97212 |
| EAN | 5904479972125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97212 |
| EAN | 5904479972125 |
Figi Model Eco-Mo White - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 250026 Granat - Enny
- dekolt okrągły
- dekolt ozdobiony jest oryginalną aplikacją z frędzlami
- rękaw krótki typu kimono
- po bokach kieszenie
- fason typu tulipan z lekko poszerzanymi biodrami
- dół wykończony surowo
- sukienka wykonana z wysokiej jakości, wiskozowej dzianiny
- produkt polski.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 94.5 cm | 98 cm | 92 cm |
| 38 | 96 cm | 102 cm | 96 cm |
| 40 | 97.5 cm | 106 cm | 100 cm |
| 42 | 99 cm | 110 cm | 104 cm |
| 44 | 100 cm | 114 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
Klasyczny żakiet Z21 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 91 cm |
| 38 | 63 cm | 95 cm |
| 40 | 65 cm | 99 cm |
| 42 | 66 cm | 103 cm |
| 44 | 68 cm | 107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Isane 076 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 105-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 17217 White - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 87 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlotte Poseidon M-495 Błękit Królewski - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model Lilian Grey S6108-S Grey - Lemaya
Skład: 55% poliester, 42% bawełna, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 86 cm | 68 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 72 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 76 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Szary |
Sukienka Nietypowa sukienka na każdą okazję MM1106 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194663 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194663 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Ofelia Bordo - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czerwony |
Nestor Bombonierka dla małych papug 12 szt. - Zestaw kolb dla małych papug w różnych smakach
Kolba to wspaniały przysmak będący jednocześnie źródłem witamin, wapna i mikro- i makro elementów. Twarda gruba powłoka wyselekcjonowanych ziaren otacza specjalnie dobraną listewkę co czyni kolbę jednym z najlepszych sposobów pozbywania się przerostów dzioba.
Kolby oparte wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych. Produkowane bez konserwantów zapewniają ptakom zdobywanie niezbędnych składników pokarmowych w sposób zbliżony do natury. Skład: biszkopty, granulat kukurydziany, jajka, kanar, kokos, konopie, mąka, miód, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, siemię lniane, susz porzeczki, susz jabłka Analiza: białko 11%, tłuszcze 4%, wilgotność 9%m błonnik pokarmowy 11%, popiół 5%, wapń 0,16 g/kg, fosfor 3,09 g/kg, miedź 3,5 mg/kg, witamina B2 0,0008 mg/kg, witamina B2 0,003 mg/kg, witamina B6 0,003 mg/kg, witamina K3 0,0015 mg/kg, witamnina C 0,05 mg/kg,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Koszulka Model BLV 015 Black - Vestiva
Klasyczna koszulka damska.
- cienkie ramiączka
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- koszulka wykonana z jest wysokiej jakości, rozciągliwej wiskozy
- idealnie dopasowuje się do ciała
~Viscosa 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| XXL | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Ariana II Dirty Pink - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Różowy |
Mini plecak/listonoszka GRUNGE STYL eko skóra 826H Black - Manzana
Szerokość dna 9 cm
Wysokość 24 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model T140 Green - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 93 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 95 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 98-4 Coral - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 66 cm |
| M | 84 cm | 64 cm |
| S | 80 cm | 62 cm |
| XL | 92 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
Klucz udarowy pneumatyczny 1/2\"FD-2600 KPL walizka
Klucz udarowy FD-2600 KPL 1/2" w walizce z nasadkami Klucz udarowy FD-2600 KPL w walizceKlucze firmy FORE® to najwyższa na rynku jakość w dobrej cenie. Idealne zarówno do przydomowych warsztatów, jak również serwisów samochodowych itp. W skład kompletu wchodzi: - plastikowa walizka - klucz RT-5268 - nasadki: 9, 10, 11,13, 14, 17, 19, 22, 24, 27 - przedłużka 120 mm
Dane techniczne: Czop : 1/2" Maks. wielkość śruby: M 16 Maks. moment obrotowy: 680 N.m Ciśnienie powietrza: 6,3 bar Zużycie powietrza: 150 l/min Masa: 4 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |


_225937.jpg)