| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Sara Model 144-4 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 98 cm | 76 cm |
| M | 94 cm | 94 cm | 72 cm |
| S | 90 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 102 cm | 102 cm | 84 cm |
| XS | 86 cm | 86 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model B003 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Klara mleko dla kotów i kociąt 200ml
taurynę dla zdrowych oczu i serca,
biotynę dla pięknej sierści,
żelazo dla zdrowia całego organizmu.Klara Mleko dla kotów i kociąt jest o niskiej zawartości laktozy.
Skład: mleko, olej roślinny
Analiza: Białko 3,0%, Włókno surowe < 0,4 %, Popiół surowy 0,8%, Wilgotność 88,0%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inne |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inne |
TETRA TetraPhyll - Pokarm w płatkach dla wszystkich gatunków roślinożernych ryb ozdobnych 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T769915 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T769915 |
Koszulka Model 4139 White - Mewa
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| 54 | 124 cm |
| 56 | 132 cm |
| 58 | 140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Biały |
KOBIECE SZPILKI BIANCA 4503-1B CNB4503-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Rose Coral - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Różowy |
Body Model Luzon Black - Kalimo
Dekolt wykonany z koronki w kwiatowym motywie, profilowany-idealnie podtrzymuje biust. Koronka przechodzi na plecy, tym samym tworząc ich górę. Dolna część to miękka wiskoza. Zapięcie w kroku z możliwością regulacji. Body Luzon to zmysłowy element garderoby dla Niej a dla Niego zapewnienie miłych dla oka doznań.
Styl:
- komfortowy, dopasowany dzięki elastycznej wiskozie oraz koronce
- elegancki, luksusowy
- długość body mierzona po szwie bocznym ok. 35 cm (wymiar podany bez części majtkowej)
- część majtkowa typu figi
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model Jowita Navy - Ewlon
Elegancki jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- usztywniane miseczki
- górna część miseczki wykończona jest dzianiną w kontrastowe kropeczki
- między miseczkami marszczenie
- model posiada wyjmowane wkładki typu push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- z tyłu wycięcie
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- przód podszyty jest dodatkową dzianiną
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem |
|---|---|---|
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model Melody Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | M,S |
Trixie Kuweta Kitty bez ramki 37 x 27 x 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4042 |
Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Wymiary przybliżone:
50 L po podłodze, 25 H cm.
Waga: około 1kg.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-4117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-4117 |
Sukienka z falbaną i kokardą ED05-1 Malina - Ella Dora
Elastan 8 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 94 cm | 86 cm | 80 cm |
| 38 | 90 cm | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| 40 | 91 cm | 102 cm | 94 cm | 88 cm |
| 42 | 92 cm | 106 cm | 98 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Gloria White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Analiza: białko surowe min. 50.0%, tłuszcz surowy min. 2.0%, włókno surowe max. 5.0% minerały max. 20.0%, wilgotność max. 10.0%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Replika Walthera PPQ / ASG na Kule 6mm (napęd sprężynowy).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901650094268 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901650094268 |
SZTYBLETY NA OBCASIE E4912GR CNBE4912GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Figi Model BBL 054 Black - Babell
Komfortowe, wyższe figi damskie.
- pełny krój
- maskują niedoskonałości sylwetki
- koronkowe wstawki
- tył gładki
- z przodu kokardka
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| XXXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 53-25A Bordo - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 90 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 78 cm | 72 cm |
| XL | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |


_326765.jpg)