~Polamid 10 %
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Certech Neutralizator zapachów owocowy 500 g
Stosowanie: W kuwecie: Niewielką ilością neutralizatora posypać żwirek, a następnie lekko wstrząsnąć tak aby proszek zniknął w masie żwirku. Produkt, przemieszczając się na dno kuwety, likwiduje mikroorganizmy, a w końcu trafiając na dno kuwety zapobiega klejeniu się żwirku do dna likwidując jednocześnie bakterie i grzyby mogące rozwijać się na dnie kuwety.
Poza kuwetą: Na zabrudzone miejsce posypać neutralizator i zebrać zanieczyszczenia. W razie potrzeby czynnośc powtórzyć.
Efekty: - zmniejszenie ilości zużycia żwirku o 30% - całkowita neutralizacja nieprzyjemnych zapachów
Łagodny, owocowy zapach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13853 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13853 |
Francodex Szampon do białej sierści 250 ml
Unikać zanieczyszczenia oczu. – W przypadku dostania się produktu do oczu lub pyska zwierzęcia obficie przepłukać wodą. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172452 |
| EAN | 3283021724521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172452 |
| EAN | 3283021724521 |
Zolux Sweterek pleciony beżowy 35cm
Sweterk firmy Zolux pleciony w kolorze beżowym. Długość 35 cm Można go prać tylko ręcznie!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410812BEI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410812BEI |
TRIXIE Adresówka chromowana duża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2280 |
| EAN | 4011905022802 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2280 |
| EAN | 4011905022802 |
Sukienka Model S078 Bordo - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 104 cm | 95 cm | 91 cm | 75 cm |
| S | 104 cm | 90 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 104 cm | 105 cm | 101 cm | 85 cm |
| XXL | 104 cm | 110 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 42 cm | 69 cm |
| L/XL | 63 cm | 42 cm | 68 cm |
| S/M | 63 cm | 42 cm | 67 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
BUTY SPORTOWE FORCE-STYLE AN9168 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Drapak dla kota 60 x 11 cm kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43181 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43181 |
F628-024 B Head Cover Blue - Kabina niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-024 B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-024 B |
Trampki Slip-on Model Z-5 Navy - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23.5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24.5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy 96109 black white 01/02 - Anabel Arto
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 42B | 102-106 cm | 83-87 cm | 97-101 cm |
| 44B | 106-110 cm | 88-92 cm | 102-106 cm |
| 44C | 106-110 cm | 88-92 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Koszulowa Model VT054 Beige - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L2 Dark Grey/Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| 40 | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| 42 | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| 44 | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
9104-15 Servo - Serwo Serwomechanizm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-15 |
Sukienka o swobodnym kroju z krótkim rękawem GR1163 Light blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Smycz NIGHT FISH 1m/10mm kol.różowy
Wymiary: 1m/10mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510030rs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510030rs |
Nature\'s Protection Medium Adult 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Miś kratka Ecru/Black - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 90-98 cm | 82-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Czarny |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model V-5092 Pansy Black/Pink - Axami
~Polamid 93 %
~Poliuretan 3 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 73-76 cm |
| M | 68-72 cm |
| S | 64-67 cm |
| XL | 77-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Tunika Model Ines Nero M-387 Black - Marko
Kobieca tunika na ramiączkach
Przypomina letnią sukienkę
Na ramiączkach
Lekko prześwituje
Tkanina elastyczna, miękka, włoska
Modny ażur w połączeniu z tiulem
Klasyczny dekolt
Nowość w kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106 cm | 91-94 cm |
| M | 100 cm | 87-90 cm |
| S | 94 cm | 83-86 cm |
| XL | 112 cm | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |


_182210.jpg)