| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Odbiornik Receiver Wl Toys A949-56
Numer katalogowy: A949-56
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-56 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-56 |
Trixie Kołowrotek dla gryzoni plastikowy 20 cm
Zabawka jest wygodna, o prostej powierzchni do biegania (bez prętów). Posiada boczne wsporniki dla lepszego uchwytu oraz bezpieczny stojak. Zamknięty tył zapobiega uwięźnięciu zwierzęcia.
Zabawka może być ustawiona w klatce, jak również można go zawiesić. Produkt wykonany jest z plastiku co umożliwia utrzymanie zabawki w czystości.
Wymiary: 20cm-> średnica 22 cm-> całkowita wysokość KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61010 |
Kombinezon Damski Model MOE334 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 112 cm | 126 cm | 84 cm |
| M | 154 cm | 107 cm | 121 cm | 79 cm |
| S | 153 cm | 102 cm | 116 cm | 74 cm |
| XL | 156 cm | 117 cm | 131 cm | 89 cm |
| XXL | 157 cm | 122 cm | 136 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Koty uwielbiają wynajdować wszelkie zakamarki i chować się w nich przed wścibskimi oczami. Kapturek daje właśnie takie bezpieczne i ciche schronienie, lekko osłonięte, a jednocześnie na widoku. Miękkie materiały i wygodna poduszka dopełniają tylko tą komfortową norkę, jako mały apartament tylko dla naszego kota. Dzięki tej norce, Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu. Kapturek możesz zabierać gdzie tylko chcesz, aby Twój kot czuł się pewniej i wygodniej w podróży, czy w miejscu noclegu. Kapturek jest miękki i łatwo się składa do podróży lub do przechowania.
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Wypełnienie:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanej poduszce,
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
38 L x 35 H cm; 45 H cm całkowita.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KA-mi-nieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KA-mi-nieb |
Zolux Przyssawki do termometru
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 334088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 334088 |
Półautomat spawalniczy MIDIMIG 210/2 WP + REDUKTOR
Po wpłacie na konto wysyłka gratis !
Półautomat ten posiada transformatory o wysokich sprawnościach oraz bardzo wytrzymałe podajniki drutu. Zalecamy stosować do wszelkich warsztatowych prac spawalniczych. Posiada w zestawie komplet kabli, reduktor oraz tarczę spawalniczą.
Urządzenie to znajduje zastosowanie w warunkach produkcyjnych jak i w warsztatach naprawczych. Posiada profesjonalny 2-rolkowy podajniki drutu.
MIDI MIG 210/2 przystosowany jest do zasilania z sieci 230V jak i 400V, posiada możliwość spawania punktowego. Urządzenie posiada skokową regulację prądu spawania, oraz wyposażone jest w gniazdo EURO, co ułatwia szybką wymianę uchwytu.
Budowa spawarki: gumowe koła, miejsce na butle z gazem, wykonana w technice transformatorowej, wytrzymała obudowa metalowa.
Wyposażenie: uchwyt spawalniczy EURO MB 15/3m przewód z zaciskiem masowym o długości 3m, przewód gazowy, reduktor Ar/CO2.
| Prąd spawania | 210 A |
| Napięcie zasilania | 230/400 V |
| Cykl pracy | 35 PJ% |
| Pobór mocy | 5,5 kVA |
| Zabezpieczenie prądowe | 25 A |
| Zakres regulacji | 6 |
| Spawanie bez gazu | NIE |
| Max. wielkość szpuli | 15 kg |
| Szczelność obudowy | IP21 |
| Waga | 49 kg |
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Bodystocking Model Almas Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| XL/XXL | 105-117 cm | 97-104 cm | 79-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Wiatrówka Colt 1911A1 Full Metal 4,5mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844325532 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844325532 |
Spódnica model Sp10 Black - Margo Collection
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czarny |
Figi Model BBL 050 Black - Babell
Kobiece figi o klasycznym kroju.
- koronkowe wstawki
- z przodu delikatna kokardka
- figi wykonane z najwyższej jakości bawełny
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
UROCZE TRAMPKI HUNNY BUNNY GU01 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40019 |
T641C-026 Components Of Tail - Kompletny Ogon Fioletowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-026 fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-026 fioletowy |
Duży Zdalnie Sterowany SUV Mercedes ML (1:14) + Pilot.
Sterujący.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907788895424 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907788895424 |
Tatrapet Kamień napowietrzający sztaba 20cm.luz 181.57
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
BALERINKI MELISKI CZARNE KM58 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-Up Model Talia Black - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 85A | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Filtr oleju HENGST odpowiednik 2.4419.340.0/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hengst |
| Kod producenta | 2.4419.340.0/10, 2.4419.340.0, 24419340010 |
| EAN | H208W01 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+2.4419.340.0%2F10 |
| Długość | 140 |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu | 17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hengst |
| Kod producenta | 2.4419.340.0/10, 2.4419.340.0, 24419340010 |
| EAN | H208W01 |
| Zastosowanie | Filtr oleju 2.4419.340.0/10 |
| Długość | 140 |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu | 17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | śnieżka eko |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | śnieżka eko |
Kurtka Damska Model Cabba 06 Khaki - Cabba
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Zielony |


_326764.jpg)