| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
TETRA AquaArt 20/30l Lid - pokrywa do akwarium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T178946 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T178946 |
DREWNOCHRON impregnat grunt bezbarwny 0,75l
Chroni drewno przed działaniem czynników biologicznych, t.j. przed grzybami powodującymi siniznę, podstawczakami rozkładającymi drewno i owadami – technicznymi szkodnikami drewna.
Główne zalety Nr 1 na rynku polskim Do surowego drewna Pełna i skuteczna ochrona przed: sinizną, grzybami domowymi i owadami Bardzo głęboko wnika w strukturę drewna Wyrównuje chłonność drewna przez co zwiększa wydajność wyrobów nawierzchniowych Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe)
Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, sucha i odtłuszczona. Powierzchnie zabrudzone przeszlifować i odpylić.
Impregnowanie
Impregnat przed malowaniem należy dokładnie wymieszać. Drewnochron Impregnat Grunt głęboko-penetrujący (bezbarwny) nanosi się przy pomocy pędzla lub tamponu. Celem uzyskania zabezpieczenia biologicznego drewna należy nanieść 2 warstwy Drewnochron Impregnat Grunt głęboko-penetrujący (bezbarwny). Najlepsze zabezpieczenie biologiczne uzyskuje się pokrywając drewno drzew iglastych.
Dodatkowe informacje
Po zakończeniu prac malarskich, pomieszczenia przed użytkowniem wywietrz do zaniku charakterystycznego zapachu. Przy szlifowaniu i odpylaniu stosować środki ochrony indywidualnej. Przed wystawieniem zaimpregnowanego drewna na działanie warunków atmosferycznych należy pokryć je powierzchniową warstwą ochronną w postaci impregnatu kolorowego, lakierobejcy, lazury, emalii lub farby. Nieprawidłowe użycie produktu może spowodować podrażnienie oczu i skóry, ból głowy, ból brzucha, nudności. Szczegołowe informacje dotyczące aplikacji i eksploatacji zawarte są w Karcie Technicznej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron impregnat grunt |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron impregnat grunt |
Komplet Model Imperia babydoll Black - Obsessive
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model MOE239 Moro Model 3 - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 108 cm | 76 cm |
| M | 105 cm | 104 cm | 72 cm |
| S | 104 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107 cm | 112 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model 44-5 Green - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Kombinezon 70-3 brown - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 152 cm | max 114 cm | max 122 cm | max 114 cm |
| M | 152 cm | max 110 cm | max 118 cm | max 112 cm |
| S | 150 cm | max 108 cm | max 104 cm | max 104 cm |
| XL | 154 cm | max 118 cm | max 126 cm | max 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Brązowy |
TETRA Pro Color - pokarm wybarwiający dla ryb tropikalnych 12g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T149366 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T149366 |
VITAPOL Pokarm 2w1 dla świnki morskiej 3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1363 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1363 |
Versele Laga Happy Life Adult Beef 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431104 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431104 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model L2160/8 White - Lorin
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- piękny kwiatowy wzór
- usztywniane miseczki
- wyjmowane wkładki push-up
- ozdobne paseczki przy dekolcie
- regulowane, nieodpinane ramiączka
- ramiączka w czarnym kolorze
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- z boku, z jednej strony ozdobne paseczki
kostium wykonany jest z wysokiej jakości materiału
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 36/70B | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 38/75B | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 38/75C | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 40/80B | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | 40 | B |
| 40/80C | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | 40 | C |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | S | C |
| 85B/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 99-101 cm | XL | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Figi wysokie Cynthia White - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| XXL | 108-110 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Bluzka z dekoltem w kształcie litery V bez rękawa B75 Navy - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 92.5 cm |
| 38 | 67 cm | 96.5 cm |
| 40 | 68.5 cm | 100.5 cm |
| 42 | 70 cm | 104.5 cm |
| 44 | 71.5 cm | 108.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
TRAMPKI NEW AGE 083B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
BFP LEGOWISKO MAX 20 JEDNOSTRONNE M POMARAŃCZ 75X60CM
Bardzozwarta struktura materiału sprawia, że sierść zwierzęcia niewbija się w pokrowiec i daje się z niego szybko usunąć np. przyużyciu wilgotnej szmatki. Pokrowiec jest w prosty sposóbzdejmowalny, bardzo funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu w czystości -istnieje możliwość wielokrotnego wyprania w pralce automatycznej.Pokrowiec obszyty jest plastikową lamówką, która oprócz walorówestetycznych zdecydowanie poprawia trwałość legowiska i jestrównież odporna na zadrapania pazurami.
W procesieszycia, w miejsce powszechnie używanych nici, użyta zostałaspecjalistyczna żyłka kaletnicza, która dodatkowo wzmacnia produkti eliminuje rozdarcia na szwach.
Zastosowaneergonomiczne zamki pozwalają na proste wyjęcie i włożenie wsadówz wypełnieniem; plastikowe elementy zamka w części spodniejlegowiska ukryte są za specjalną patką, dzięki czemu legowiskonie zarysowuje powierzchni, na której jest umieszczone (parkiet,panele podłogowe itp.). DoggieBed MAX wypełnione jest rozdrobnioną piankąpoliuretanową (gąbką), umieszczoną w wyjmowalnych wsadachwykonanych z włókniny. Sposób wypełnienia zapewnia doskonałąizolację termiczną a zarazem idealnie dostosowuje się do kształtuanatomicznego naszego pupila. Nowatorski proces rozdrabniania piankii umieszczania jej we wsadach sprawia, że legowisko nie posiada tzw.efektu pamięciowego, dzięki czemu nie tworzą się w nimjakiegokolwiek rodzaju odkształcenia, a legowisko DoggieBed MAXzachowuje swój pierwotny, estetyczny wygląd i jest trwale wygodnedla psa. Rozmiar M: - obrys zewnętrzny 75 x 60 cm - dla psa o wysokości do 40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DoggieBed |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DoggieBed |
Figi Model 0004 White - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor |
Elastyczna bluzka sportowa GR1160 dżins - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Modny plecak damski MORENA CLASSIC PL2G Camel - Vera pelle
Plecak wykonany z naturalnej skóry licowej.
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32/40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Brązowy |
Sweter Damski Model VT036 Ecru - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Cazo Materac z kolekcji Diamond czarno-szary 90 x 110 cm
Materac wypełniono gąbką, co nadaje mu dużą miękkość, a także sprawia, że jest odporny na odkształcenia. Boczne ścianki materaca pokryte są połyskującą eco skórą. Pokrowiec jest zapinany na zamek błyskawiczny i nadaje się do prania ręcznego w temp. 30 st. C.
Materac dla psa CAZO Diamond prezentuje się elegancko w każdym wnętrzu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD03/D |
| EAN | 5907996032471 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD03/D |
| EAN | 5907996032471 |


_204793.jpg)