| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE366 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 101 cm | 100 cm | 84 cm |
| M | 105 cm | 96 cm | 95 cm | 79 cm |
| S | 105 cm | 91 cm | 90 cm | 74 cm |
| XL | 105 cm | 106 cm | 105 cm | 89 cm |
| XXL | 105 cm | 111 cm | 110 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Płaszcz Damski Model S094 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 104 cm | 100 cm | 98 cm |
| M | 95.5 cm | 99 cm | 95 cm | 93 cm |
| S | 95 cm | 94 cm | 90 cm | 88 cm |
| XL | 96.5 cm | 109 cm | 105 cm | 103 cm |
| XXL | 97 cm | 114 cm | 110 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
S110G-11 Tail Lade - Śmigło Tylne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-11 |
Sukienka Model M001 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Obroża skórzana puklowana 14mm / 40cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Trampki Model KBK145403 Multicolor - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Wielokolorowy |
Biustonosz Soft Józefina White - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model K399 Ecru - Lenitif
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Delikatna gładka sukienka na każdą okazję MM1084 Oliwny - Mira Mod
Elastan 5 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Zielony |
GF Kombinezon zimowy Z17 rozm.0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRIXIE Zgrzebło metalowe do usuwania martwych włosów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2429 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2429 |
Versele Laga Opti Life Senior Medium & Maxi - karma dla seniorów z kurczakiem 12,5 kg
- 65% białek występujących w tej karmie to białka pochodzenia zwierzęcego (kurczak). Najtaniej w naszezoo.com.pl Białka zwierzęce są smaczne i lekkostrawne, dzięki czemu karma jest chętnie zjadana i dobrze przyswajana.
- Karma bezglutenowa z ryżem - gwarantuje łatwe trawienie nawet w przypadku delikatniejszych ras.
- Nie zawiera kukurydzy ani pszenicy, dzięki czemu zapobiega alergiom pokarmowym.
- Gwarantowane ilości naturalnych przeciwutleniaczy (witaminy C i E, nasiona winogron) pomagają przeciwdziałać starzeniu się komórek.
- Frukto-oligosacharydy (FOS) i mannan-oligosacharydy (MOS) stymulują rozwój właściwej mikroflory jelitowej i dzięki temu regulują trawienie.
- Tauryna wspomaga pracę serca.
- Kurczak jako naturalne źródło siarczanu chondroityny oraz dodatek glukozaminy zapewnia giętkość stawów i zdrowe chrząstki.
Składniki: kurczak (dehydratyzowany 22%), ryż, sorgo, włókna roślinne, tłuszcz zwierzęcy, siemię lniane, olej z łososia, drożdże piwne, minerały, suszone pełne jaja, FOS, MOS, lecytyna, algi morskie (Ascophyllum nodosum), pestki winogron, rozmaryn, nagietek, zielona herbata
Analiza: białko 21,0%, zawartość tłuszczu 10,0%, włókno surowe 3,5%, popiół surowy 6,0%, wapń 0,95%, fosfor 0,7%
DODATKI/kg: Dodatki dietetyczne: witamina A 22000 J.M., witamina D3 1200 J.M., witamina E 500 mg, witamina C 200 mg, β-karoten 1 mg, tauryna 1000 mg, glukozamina 500 mg, E1 (żelazo) 201 mg, E2 (jod) 3 mg, E4 (miedź) 7 mg, E5 (mangan) 63 mg, E6 (cynk) 120 mg, E8 (selen) 0,2 mg, Przeciwutleniacze: tokoferole
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431158 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431158 |
Dermapharm Sabunol - obroża przeciw pchłom dla kotów 35cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabunol Dermapharm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabunol Dermapharm |
Figi Model Anna Grafit - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Szary |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ASU0007 Pink - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 87 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 87 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 87 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
~Viscosa 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Zasilacz Ładowarka 3.7V 200mA Kc0027
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0027 |


_301365.jpg)