| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 7, długość od szyi do ogona 39cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Paloma Black - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Figi Model BBL 026 Black - Babell
~Lycra 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model 828-SHO-1 Black - Obsessive
Pokochasz te genialne majteczki od pierwszego założenia! Za prześwitujący materiał, za wyjątkowo seksowny krój i za rozpalające wyobraźnię wzory. Chcesz spróbować takiego rozkosznego połączenia i cieszyć się świetnym wyglądem pośladków. Proszę bardzo!
Odkryj więcej szczegółów:
- koronkowe szorty ozdobione pięknymi wzorami
- rozwiązanie ComfyCut wygoda noszenia i świetny wygląd pośladków
- pionowy szew seksownie podkreślający pupę
- delikatny, elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Zolux Muscat Obroża regulowana Mac Leather 25mm. różowa
Wymiar: 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045RS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045RS |
Szpiegowski Krawat, Nagrywający Obraz i Dźwięk + Pilot.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415583859 |
Sukienka Model K343 Ecru - Katrus
- dresowa sukienka
- model z kapturem
- prosty krój
- sportowy fason
- wygodna propozycja na co dzień
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Halka Hemera Red - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm | 79-82 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Bluzka Model K402 Wzór 15 Multicolor - Katrus
- nietuzinkowa bluzka
- z krótkim rękawem
- ozdobiona ciekawym i nietuzinkowym wzorem
- na piersi kieszonka z zameczkiem
- propozycja doskonała do jeansów i sportowych butów
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Caitlyn Nero-Bright Violet M-370 Black/Light
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 75-79 cm | 89-92 cm |
| M | 88-92 cm | 70-76 cm | 85-88 cm |
| XL | 96-100 cm | 77-81 cm | 93-96 cm |
| XXL | 100-104 cm | 79-83 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 104-108 cm | 83-87 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 108-112 cm | 83-87 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model S082 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 106 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 99 cm | 101 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 99 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 99 cm | 111 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 99 cm | 116 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna CAMPI White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
ANIMONDA Grancarno Senior Pies Mix Mięsny 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Figi Model Andrea Ecru/Blue - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Megan Mieszanka Hiszpańska dla gryzoni 0,5l.
Zastosowanie nowoczesnych, szczelnych opakowań pozwala je wielokrotnie zamykać, utrzymując w ten sposób karmę w świeżości.
Skład: kukurydza, granulat, chleb, świętojański, ziemniak
Analiza: białko surowe 14.0%, tłuszcz surowy 8.0%, włókna 7%, popiół 3%, węglowodany 55%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Spódnica Model MOE237 Red - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 75 cm |
| M | 56 cm | 71 cm |
| S | 56 cm | 69 cm |
| XL | 56 cm | 79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Rachel Nectarine M-261 Coral - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 96-102 cm | 84-92 cm | 95-99 cm | XL |
| L | 92-98 cm | 72-80 cm | 86-90 cm | |
| L/XL | 96-102 cm | 72-80 cm | 86-90 cm | XL |
| M | 88-94 cm | 68-76 cm | 83-86 cm | |
| M/L | 92-98 cm | 68-76 cm | 83-86 cm | L |
| S | 82-90 cm | 64-72 cm | 80-83 cm | |
| S/M | 88-94 cm | 64-72 cm | 80-83 cm | M |
| XL | 96-102 cm | 76-84 cm | 89-92 cm | |
| XL/M | 88-94 cm | 80-88 cm | 89-92 cm | M |
| XL/XXL | 100-106 cm | 76-84 cm | 89-92 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 210062 Grey - Enny
Skład: 63% wiskoza, 33% poliester, 4% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 99 cm | 88 cm | 82 cm | 74 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 86 cm | 78 cm |
| 40 | 101 cm | 96 cm | 90 cm | 82 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 94 cm | 86 cm |
| 44 | 103 cm | 104 cm | 98 cm | 90 cm |
| 46 | 104 cm | 106 cm | 104 cm | 96 cm |
| 48 | 105 cm | 112 cm | 110 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 169-3 Cristina Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 80 cm |
| M | 88 cm | 74 cm |
| S | 82 cm | 68 cm |
| XL | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |


_191860.jpg)