| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,2 cm |
| 38 | 23,7 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
WYSOKIE TRAMPKI NEW AGE 082B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XS | 72-82 cm | 44-54 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 136-144 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M121 Flowers Navy - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
Tatrapet Dinozaur lateksowy dla małych psów 487.93
Zabawki lateksowe piszczące w kształtach różnych kolorowych malutkich dinozaurów do zabawy dla małych psów Wymiary: ok.7cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Provence M-349 Light Violet - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Specific FKW KINDEY SUPPORT 100gx7szt. (karton)
Właściwości: obniżona zawartość fosforu pozwala spowolnić tempo zmian zachodzących w nerkach EPA i DHA to kwasy tłuszczowe omega-3, które spowalniają postęp uszkodzenia nerek, jak również wspomagają pracę serca u kotów z niewydolnością serca
wyraźnie obniżona zawartość białka o bardzo wysokiej biologicznej wartości oraz utrzymywanie odpowiedniego pH moczu chronią uszkodzone nerki i hamują rozwój ich niewydolności
obniżona zawartość sodu jest istotna dla nerek, wątroby oraz serca
mała ilość białka oraz utrzymywanie zasadowego odczynu moczu wpływa na zapobieganie formowaniu się kryształów moczanowych, szczawianowych oraz cystynowych
Skład: wieprzowina, ryba, olej sojowy, kukurydza, olej rybny, jaja, celuloza, składniki mineralne, witaminy, łuska nasion psyllium, tauryna, L-karnityna.
Analiza (na 100g): białko surowe 9.9, tłuszcz sur. 12.5, węglowodany 3.6, włókno surowe 1.4, wapń 0.17, fosfor 0.14, magnez 0.013, sód 0.08, potas 0.49, miedź 0.17, L-karnityna 28mg, tauryna 0.118, kwasy omega-3 1.323, EPA 0.293, DHA 0.430.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
S033-03 Battery Case - Obudowa baterii
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-03 |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone z termostatem 200W/150-200l
| Nazwa produktu | AQn 150 | AQn 200 | AQn 250 | AQn 300 |
| Kod produktu | 103183 | 103184 | 103235 | 103236 |
| Moc (W) | 150 | 200 | 250 | 300 |
| Długość (cm) | 31 | 31 | 37 | 37 |
| EAN | 5905546090209 | 5905546090216 | 5905546090223 | 5905546090230 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103184 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103184 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 30 cm | 47 cm |
| M | 61 cm | 30 cm | 44 cm |
| S | 60 cm | 29 cm | 42 cm |
| XL | 63 cm | 31 cm | 49 cm |
| XXL | 64 cm | 32 cm | 51 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3296 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3296 |
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 47 cm | 47 cm | 88 cm |
| M | 47 cm | 47 cm | 86 cm |
| S | 47 cm | 47 cm | 82 cm |
| XL | 47 cm | 48 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model M151 Black - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
MOKASYNY DAMSKIE SZARE 1174 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,4 cm |
| 39 | 25,4 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Stringi Model V-5858 Cometa Red - Axami
Czerwone, seksowne stringi Cometa to zapierające dech w piersi połączenie tiulu i koronki. Uwodzicielska zestawienie to niezawodny sposób na wyjątkowe doznania..
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model Slavia 17185 Black - Click Fashion
~Spandex 7 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92-96 cm | 64-68 cm |
| 38 | 96-100 cm | 68-72 cm |
| 40 | 100-104 cm | 76-80 cm |
| 42 | 104-108 cm | 80-84 cm |
| 44 | 108-112 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sweter model 70002 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 55 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Damskie Model K231 Brown - Lenitif
~Nylon 25 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Brązowy |
Skład surowcowy: 85% Poliamid,15% Elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model Zerit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model Zerit |


_309577.jpg)