| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-bial |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-bial |
ASYMETRYCZNE SZPILKI OPEN TOE C70P GREY - Inello
Wysokość platformy 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M494 White - Figl
Skład: 55% bawełna, 45% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
INTER-ZOO Klatka dla królika Królik 60 Kolor 59 x 36 x 31 cm
Wyposażenie: karmnik na sianko. Kolorystyka towaru jest losowa.
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G071 |
Osłony Silników Białe x8c-08 Motor Holder White 4szt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-08 white |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-08 white |
Pończochy Model V-5944 Marea Black/Red - Axami
Atutem pończoch Marea są kontrastujące, intensywne kolory - klasyczna czerń i zmysłowa czerwień... Zmysłowa siateczka podkreśli urodę Twoich nóg. Kobieca koronka, która wieńczy pończochy jest akcentem uwodzicielskim i niezapomnianym.
~Polamid 88 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Taylor Oltremare-Seafoam Glow Maldive-Granatina M-350 S
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Modny deseń - gradient
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra FAN-3 PLUS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100793 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100793 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Wiatrówka Łamana L-23, na Śruty 5,5mm/Sprężynowa (łamana lufa).
Lufą 5,5mm, z Napędem Sprężynowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620169 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620169 |
Kurtka zimowa długa bez misia Cabba Red - Cabba
Skład: 100% tkanina poliestrowa
Podszewka: 100% poliester
Kurtkę można prać w pralce.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 98 cm | 98 cm | 88 cm |
| 40 | 92 cm | 102 cm | 102 cm | 92 cm |
| 42 | 92 cm | 106 cm | 106 cm | 96 cm |
| 44 | 92 cm | 110 cm | 110 cm | 100 cm |
| 46 | 92 cm | 114 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Modna sukienka na każdą okazję GR1333 Cappuccino - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Super Push 8117 Black - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
Legginsy Model Capri Climaline Melange - GWINNER
Skład: 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
K9 Competition Aloe Vera Shampoo- szampon aloesowy 300 ml
Może być rozcieńczany: 1:20
Poprawia stan sierści Delikatny i ekonomiczny Oszczędza czas
Kosmetyki K9 produkowane są w Szwecji z najlepszych naturalnych składników dostępnych na rynku. Produkty działają łagodząco i uspakajająco na wrażliwą skórę i nie podrażniają. Skład kosmetyków komponowany jest w doskonałej harmonii, aby dostarczać skórze i włosom składników odżywczych, dać odpowiedni poziom nawilżenia i zoptymalizować jakość szaty. Produkty są łatwe w użyciu, pomagają w walce z kołtunami i oszczędzają czas. Przy użyciu kosmetyków K9 skraca się czas suszenia, a szata na długi czas pozostaje w doskonałej kondycji. Kosmetyki K9 są odpowiednie dla wszystkich rodzajów zwierząt, włosa, ras oraz szczeniąt.
Sposób użycia: dokładnie masować i spłukać: suchy włos – letnia wodą , tłusty włos – ciepłą wodą. Powtórzyć czynność. Dla optymalnych wyników na koniec użyć odżywkę K9 Aloe Vera Competition Conditioner.
Skład: Aqua, mg laurylsulfat,cocobetain, certifierad aloe vera,cocoamphodin, D-panthenol, wheat protein, fragrance, mackstat DM. pH 5,5.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Zabawka wykonana jest w sposób przemyślany, tak aby dawała kotu zarówno ruch jak i pozwalała na użycie wszystkich pazurów do ataku na nią. W każdej chwili, kot może bez obaw zdobyć swoją zabawkę i zademonstrować swoją siłę i zwinność. Zabawka składa się z miękkiej poduszki, do której przyszyte są linki sizalowe, udające wąsy i ogon szczura. Wnętrze jest wypełnione miękkim materiałem, w którego wnętrzu kryje się specjalne, naturalne ziele, na które reagują koty. Tak wykonana zabawka na pewno przysporzy wiele radości i ruchu Twojemu kociakowi.
Ze względu na wypełnienie naturalnym zielem, nie zaleca się prania zabawki. W przypadku posiadania większej ilości kotów, zaleca się nabycie więcej niż jednego szczura. Proszę zadbać, aby kot nie zjadł wnętrza zabawki w przypadku jej rozszarpania. Wymiary przybliżone: 6 x 20 cm.
Prezentowane rodzaje futra są przykładowe. Zabawki wysyłane są w kolorystyce losowej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
PLANET PET 2w1, kurczak/banan 70g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40163 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40163 |
Sweter Narzutka model 70006 Plum - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
8in1 Delights M - średnia kość do żucia z mięsem z kurczaka zawiniętym w skórę wołową
- pielęgnują zęby redukując osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- długotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102434 |
| EAN | 4048422102434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102434 |
| EAN | 4048422102434 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Malaga Dark Pink - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- miseczki pokryte wzorzystą dzianiną
- boczki jednolite
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo komplet zawiera ramiączko do zapięcia na szyje
- pionowe fiszbiny boczne
- z tyłu wiązanie
- klasyczne figi
- przód wzorzysty, tył jednolity
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym <
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Różowy |


_193086.jpg)