| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Over Zoo Kocimiętka preparat przywabiający koty 250 ml
Skład: Ekstrakt z kozłka lekarskiego, substancje pomocnicze
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Polyester 98 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Różowy |
GF Derka czerwona serduszka DW23/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Komplet Model Charming set White - BeautyNight
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch CAMPI Beige - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model M556 Blue - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Zalety stosowania:
-Unikalny kształt i tekstura krokieta zapewniają w trakcie jedzenia mechaniczny efekt czyszczący, co sprzyja usuwaniu płytki nazębnej.
-Polifosforan sodu jest aktywną substancją, która wiążąc wapń obecny w ślinie zapobiega jego odkładaniu na zębach i powstawaniu kamienia nazębnego.
-Kontrola pH moczu ogranicza powstawanie kamieni moczowych.
SKŁAD: Suszone mięso drobiowe, kukurydza, gluten kukurydziany, ryż, tłuszcze zwierzęce, włókno roślinne, hydrolizowane białka zwierzęce, sole mineralne, pulpa buraczana, proszek jajeczny, fosforan sodu, fruktooligosacharydy (FOS), tran, olej sojowy, łuski i nasiona psyllium, DL -metionina, L-lizyna, tauryna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
3-Kulkowy Tor/Rollercoaster - Level 3.
NOWOŚĆ 2014r.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341887 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341887 |
Figi Model 751P Tatiana Złote Szczęście - Gaia
Klasyczne figi w beżowym kolorze.
- z przodu wstawka z granatowego haftu na delikatnej siateczce
- tył gładki
- z przodu ozdobna kokardka
Elastan 19 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Czapka Damska Model Jesse Grey - Kamea
wełna 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 202 Beige - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Zabawka tak dobra, sam kot by na nią nie wpadł, by taką zaprojektować dla siebie.
Kot słyszy dźwięki, niedostępne dla naszego zmysłu słuchu i widzi to, czego my nie dostrzegamy. Jego zmysły to wyjątkowy dar. Zmysły węchu, smaku i dotyku są tak wyczulone, ze człowiek może o nich tylko marzyć.
Masażer ma także dodatkowe funkcje:
- intensywny masaż głowy, szyi i pyszczka
- zapewnia masaż łapek
- stymuluje gruczoły na mordce i plecach poprzez szczotki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50720 |
| EAN | 022517507209 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50720 |
| EAN | 022517507209 |
6041 A-011 Głowica Inner Shaftu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-011 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Greta Black - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model T162 Black - Tessita
~Nylon 27 %
~Viscosa 69 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88/95 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 87/94 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 86/93 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 89/96 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| XXL | 90/97 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Trixie Smycz nylonowa XS-S 15 mm x 120 cm Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14071 |
Biustonosz ESOTIQ JOVITA
Biustonosz push-up z wbudowanym push-up'em.
Biustonosz posiada odpinane ramiączka oraz szerokie zapięcie z tyłu (3 haftki).
Między miskami umieszczono wisiorek z kryształkiem, a nachodząca na biustonosz koronka dodaje mu elegancji.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Różowy |
| rozmiar | 80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Różowy |
| rozmiar | 80B |
Sukienka Model L048 Blue - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 106 cm | 110 cm | 76 cm |
| M | 91 cm | 102 cm | 106 cm | 72 cm |
| S | 90 cm | 98 cm | 102 cm | 68 cm |
| XL | 93 cm | 110 cm | 114 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
Bluza taliowana z kapturem i metalowymi kółkami 284A Grey - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 64 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 63 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 65 cm | 110 cm | 104 cm |
| XXL | 66 cm | 114 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
Nestor Pokarm dla myszoskoczków i myszy *Smaki* Pod indyjskim niebem z bananami i ryżem 700ml.
to specjalnie przygotowany z myślą o myszoskoczkach i myszkach idealnie dopasowany i zbilansowany pokarm klasy PREMIUM. Wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i wymaganiami żywieniowymi zwierząt.
Skład: kukurydza, owies, pszenica, płatki kukurydzy, słonecznik czarny, ryż preparowany 6,5%, żyto, słonecznik pasiak, susz jabłka, proso, sorgo, granulat witwminowy, płatki grochu, suszone banany 2%, kardi, susz buraków, susz marchewki, pestki dyni, granulat kukurydziany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |


_326342.jpg)