| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Eleganckie figi damskie w kolorze głębokiej czerni. Przód pokryty koronką, boczki z delikatnej siateczki. Tył gładki, jednolity.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
Koszulka Nocna Model Tamara II Red - Donna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model S037 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 67 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 67 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 67 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 67 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Sweter Ciepły kardigan z kapturem GR1316 Blue - GrandUA
~Angora 10 %
wełna 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Elwira White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Rachel Suspiria M-261 Violet - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 96-102 cm | 84-92 cm | 95-99 cm |
| L | 92-98 cm | 72-80 cm | 86-90 cm |
| L/XL | 96-102 cm | 72-80 cm | 86-90 cm |
| M | 88-94 cm | 68-76 cm | 83-86 cm |
| M/L | 92-98 cm | 68-76 cm | 83-86 cm |
| S | 82-90 cm | 64-72 cm | 80-83 cm |
| S/M | 88-94 cm | 64-72 cm | 80-83 cm |
| XL | 96-102 cm | 76-84 cm | 89-92 cm |
| XL/M | 88-94 cm | 80-88 cm | 89-92 cm |
| XL/XXL | 100-106 cm | 76-84 cm | 89-92 cm |
| XXL | 100-106 cm | 80-88 cm | 92-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Szorty Model 326 Black - Teyli
Kobiece szorty.
- w całości wykonane z wysokiej jakości siateczki
- nogawki wykończone delikatną koronką
- bawełniany klinek
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
BEAPHAR Gentle Leader M czerwona- Obroża uzdowa dla średnich ras psów
Szkolenie psa przy użyciu Gentle Leader jest łatwe. Gentle Leader kontroluje kufę i szyję psa sposób powodujjąc niewymuszony odruch uspokojenia i podporządkowania. Pętla na kufę wykorzystuje instynktowną reakcję psa na zachowania dyscyplinujące jakie stosowała jego matka, delikatnie uciskając zębami kufę szczenięcia. Druga pętla obroży umieszczona na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję wyuczoną w dzieciństwie (szczenię uspokaja się, gdy suka chwyta je za kark, aby przenieść w inne miejsce). Pasek Gentle Leader umiejscowiony na karku wywołuje odprężenie w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy.
Obroża jest koloru czerwonego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17949 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17949 |
Sukienka Model A207 Red - awama
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
8in1 Beef Delights Sticks - patyczki 3szt.
wyjątkowe, smakowite patyczki z mięsem wołowym owiniętym doskonałej jakości skórą,
trwałe, zaspokajają potrzebę żucia u psa.
Odpowiednie do codziennego podawania.
Opakowanie: 3szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T108856 |
| EAN | 4,05E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T108856 |
| EAN | 4,05E 12 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Tamara Big Milk - Nipplex
Kobiecy i pełen uroku usztywniany biustonosz w mlecznym kolorze. Miseczki pokryte są pięknym haftem. Mostek oraz boczki wykonane są z gładkiej dzianiny. Perfekcyjne ułożenie biustu gwarantują fiszbiny boczne, regulowane, odpinane ramiączka różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwurzędowa. Mostek oraz boczki wzmocnione są dodatkową siateczką. Między miseczkami oraz na ramiączkach subtelne kokardki.
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 12-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |
BOTKI SZNUROWANE 55-518 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,7 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model K161 Grey - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany Model 556 Ginger - Gaia
Elastan 5 %
~Polamid 55 %
~Poliuretan 4 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-101 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75I | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | granatowy/niebieski |
| rozmiar | 36,38,40,42,44 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | granatowy/niebieski |
| rozmiar | 36,38,40,42,44 |
Farba na rdzę HAMMERITE brąz ciemny połysk 0,25l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAMMERITE |
| Kod producenta | 8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAMMERITE |
| Kod producenta | 8 |
Wielofunkcyjny Składany Nóż/Scyzoryk Wędkarski (2-ostrza) + Karabińczyk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415136 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415136 |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |


_309561.jpg)