| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
AmiPlay Halter NO4 Labrador Fioletowy z nitką odblaskową
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
CHABA Obroża podwójna chromowana 2mm/55cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
POLICYJNA Latarka Szperacz (zasięg ok 300m!!) LED CREE + Stroboskop/SOS..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734160684 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734160684 |
Bluzka Model M493 Green - Figl
Skład: 55% bawełna, 45% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Skład surowcowy: 85% Poliamid,15% Elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model Zerit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model Zerit |
Petmex Mix wieprzowo-drobiowy 200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194281 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194281 |
Flexi Smycz automatyczna Neon Reflekt - S linka 5 metrów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Bluzka Model Bogna d.r. White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sandał KLAPKI JAPONKI CZARNE CK32P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Mira Cosmo M-412 Navy - Marko
Figi - komfortowo wiązane po obu stronach bioder, z wykończeniem, które nawiązuje do biustonosza.
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Push up bez możliwości wyjęcia z modelu, dostępny we wszystkich rozmiarach
Wzorzysta tkanina
Ramiączka z broszkami, wiązane na szyi
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Damska Model Linza Grey - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Betty ED015-2 Black - Ella Dora
Rękawki długości ? uszyte z koronki. Bluzka świetnie dopasowuje się do sylwetki idealnie podkreślając jej kształty. Wykonana z elastycznej wiskozy dzianinowej o bardzo wysokiej jakości. Uszyta z najwyższą starannością.
Można założyć ją pod żakiet, narzutkę czy samą do prostych spodni czy spódnicy.
Doskonała na wieczorne wyjścia oraz inne okazje.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 86 cm |
| 38 | 61 cm | 92 cm |
| 40 | 62 cm | 98 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Bisquitta chemise Beige - Obsessive
Królowa nocy? Tej i każdej innej? To Ty! Zamknij oczy i wyobraź sobie, jak delikatna siateczka przyjemnie okala Twoje ciało, a subtelne koronki podkreślają Twoje atuty. Na Twojej twarzy pojawia się uśmiech To przyjemne uczucie, prawda? Wszystko to, dzięki koszulce Bisquitta! Urocza cyrkonia sprawi, że zabłyśniesz pełnym blaskiem! Nie czekaj - dziś jest ten dzień! Urocze szczegóły Bisquitta chemise:
- delikatna, biała koszulka z pięknymi zdobieniami
- miękkie miseczki uszyte z beżowej, bogato zdobionej koronki
- błyszczące cyrkonie (nie zawierają niklu!) i elastyczne paseczki zdobią dekolt
- wiązanie na szyję zapewnia regulację i daje możliwość idealnego dopasowania
- gładka i elastyczna siateczka idealnie przylega do ciała
- dwa rozcięcia po bokach ozdobione satynowymi kokardkami
- gładki tył uszyty z siateczki
- w komplecie stringi uszyte z białej siateczki
- miękki i elastyczny materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Beżowy |
Rewolwer Colt (dekoracyjny) z 1886r. kal. 45 - Srebrny.
Colta Kaliber 45 Stworzonego w 1886r. -...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620101 |
Spawarka inwertorowa TIG VIPER 270 Soft Digital MAGNUM
Model: TIG VIPER 270 Soft Digital
Prąd spawania [A]: 250
Sprawność: 60%
Napięcie zasilania: 400V/50Hz
Zakres regulacji: płynny
Zabezpieczenie prądowe: 25A
Napięcie biegu jałowego: 54V
Szczelność obudowy: IP23
Zasilanie 400V, w komplecie kable MMA, uchwyt TIG
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Podana cena jest ceną za komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,M |
Stringi Model 053/4 Carmela White - Mat
Subtelne stringi w białym kolorze.
- w całości wykonane z gładkiej, lśniącej dzianiny
-brzegi wykończone szeroką koronką
- przód zdobi satynowa kokardka
Elastan 15 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 88-94 cm |
| 38 | 94-100 cm |
| 40 | 100-106 cm |
| 42 | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |
Chaba Legowisko Budka Standard 1D 35x34x34 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Gabrielle M 123 turkus - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M073 Grafit - Infinite You
Skład materiału: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |


_309129.jpg)