| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Bardzo szykowny model, którego długość zalotnie odsłania kolana i prezentuje zgrabne łydki.
Spodoba się kobietom, które uwielbiają delikatność i swobodę.Delikatna kolorystyka i prosty fason, które potęgują wrażenie elegancji.
Koszula nocna: 100% bawełna-dżersej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Turkusowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Turkusowy |
| rozmiar | S |
Karta pamięci Sandisk CompactFlash Extreme Pro 16GB
Sukienka Model Karis 10400 Red - Click Fashion
Polyester 33 %
~Rayon 63 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Podkładka ustalająca sworznia przedniego mostu odpowiednik 04343364
DEUTZ FAHR:
DX 4, DX 4 .10, DX 4 .30, DX 4 .50, DX 4 .70, DX 6, DX 6 .05, DX AB, DX AB 80, DX AB 85, DX AB 86, DX AB 90, DX AB 92, DX AB 110, DX AB 120,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 04343364, 4343364 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 04343364, 4343364 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-344 Powder Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Sukienka z gumą w pasie midi 184 Black - Bien Fashion
~Spandex 2 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 102 cm | 102 cm |
| M | 102 cm | 98 cm | 98 cm |
| S | 102 cm | 94 cm | 94 cm |
| XL | 105 cm | 106 cm | 106 cm |
| XXL | 106 cm | 110 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Madison Ribes M-296 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 80B |
BODYSTOCKING LD 44 Seduce black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Amelya 205 Khaki - IVON
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 90 cm | 124 cm | 84 cm | 102 cm |
| S/M | 85 cm | 120 cm | 76 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Zielony |
Zolux Muscat Smycz Mac Leather 15mm/1,2m czerwona
Wymiar: szerokość smyczy 15mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522015RO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522015RO |
Nature\'s Protection Urinary 0.4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Figi Model Brazil 060 Black - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Figi VENA VF-233 różowy - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
GF Majtki na cieczkę szare M26/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kombinezon Damski Model 355 Brown - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Kombinezon Damski Model MOE334 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 112 cm | 126 cm | 84 cm |
| M | 154 cm | 107 cm | 121 cm | 79 cm |
| S | 153 cm | 102 cm | 116 cm | 74 cm |
| XL | 156 cm | 117 cm | 131 cm | 89 cm |
| XXL | 157 cm | 122 cm | 136 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE CZERWONE L6120 RED - Inello
Wysokość platformy 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model M561 White - Figl
Polyester 45 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |


_315647.jpg)