| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Model L2082/6 Red/Panterka - Lorin
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- jednolita góra
- usztywniane miseczki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi w panterkę
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70E/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 90-92 cm | 36 | E |
| 70F/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 92-94 cm | 36 | F |
| 70G/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 94-96 cm | 36 | G |
| 75D/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | 38 | D |
| 75E/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 95-97 cm | 38 | E |
| 75F/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 97-99 cm | 38 | F |
| 75G/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 99-101 cm | 38 | G |
| 80D/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 98-100 cm | 40 | D |
| 80E/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 100-102 cm | 40 | E |
| 80F/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 102-104 cm | 40 | F |
| 80G/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 104-106 cm | 40 | G |
| 85D/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 103-105 cm | 42 | D |
| 85E/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 105-107 cm | 42 | E |
| 85F/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 107-109 cm | 42 | F |
| 85G/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 109-111 cm | 42 | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czerwony |
Laserowy Wykrywacz Podsłuchów, Kamer, GSM i Lokalizatorów GPS...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415264 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415264 |
Sukienka Model S6105-S Luna Silver - Lemaya
Skład: 55% poliester, 42% bawełna, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 68 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 72 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Szary |
Sukienka lily II gray S18C Szary - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 85 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Szary |
Komfort i wygoda dla każdej z nas!
Najwyższej jakości bielizna, wykonana z najlepszej gatunkowo bawełny. Doskonale przylega do ciała, dając poczucie komfortu i wygody.
Produkt zapakowany w eleganckie kartonowe opakowanie!
Skład: 95% bawełna i 5% elaston
|
Rozmiar |
S |
M |
L |
XL |
XXL |
XXXL |
|
Obwód bioder |
88-94 |
94-100 |
100-106 |
106-112 |
112-118 |
118-124 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Piżama Damska Model SAL-PY-1090.II Navy - Rossli
Letnia piżama w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- góra w kropeczki z nadrukiem
- dekolt okrągły
- krótki rękaw typu kimono
- delikatnie wydłużony tył
- różowe spodenki
- w pasie wygodna gumka, kokardka oraz ozdobne guziczki
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm | 74-78 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
TETRA Tetratec APS 150 - pompka napowietrzająca jednowyjściowa do akwarium o poj. 80-150l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143166 |
Sweter Męski Model 16741 Black - YourNewStyle
Skład: 70% Polyacryl 30% Wełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Milly S75 szary - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 105 cm | 82 cm | 70 cm |
| 38 | 106 cm | 86 cm | 74 cm |
| 40 | 107 cm | 90 cm | 78 cm |
| 42 | 108 cm | 94 cm | 82 cm |
| 44 | 109 cm | 98 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1672 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1672 |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model Aurora M-01 Nero Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Kubek Termiczny z Grzałką 12V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415702 |
Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice - królik z ryżem dla psów z nadwagą 12 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Chaba Legowisko Budka Standard 1B 35x34x34 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Figi Model Eywa White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Odstraszacz Kun i Łasic - Budynkowy (pod 230V).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415204 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415204 |
Trampki Model KBA917 Pink - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Doris Blueberry-Hollywood M-352 Navy/Pink - Marko
Skład: 80% poliamid, 20% elastan
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 75D/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 86-87 cm | L | D |
| 75D/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 86-87 cm | M | D |
| 75E/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 88-89 cm | L | E |
| 75E/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 88-89 cm | M | E |
| 75F/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 90-91 cm | L | F |
| 75F/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 90-91 cm | M | F |
| 75G/L | 90-96 cm | 74-78 cm | 92-93 cm | L | G |
| 75G/M | 86-92 cm | 74-78 cm | 92-93 cm | M | G |
| 80D/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 91-93 cm | L | D |
| 80D/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| 80E/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 93-94 cm | L | E |
| 80E/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 93-94 cm | XL | E |
| 80F/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 94-96 cm | L | F |
| 80F/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 94-96 cm | XL | F |
| 80G/L | 90-96 cm | 79-82 cm | 97-98 cm | L | G |
| 80G/XL | 94-100 cm | 79-82 cm | 97-98 cm | XL | G |
| 85D/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 95-96 cm | XL | D |
| 85D/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 95-96 cm | XXL | D |
| 85E/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 97-98 cm | XL | E |
| 85E/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 97-98 cm | XXL | E |
| 85F/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 99-100 cm | XL | F |
| 85F/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 99-100 cm | XXL | F |
| 85G/XL | 94-100 cm | 83-87 cm | 101-102 cm | XL | G |
| 85G/XXL | 98-104 cm | 83-87 cm | 101-102 cm | XXL | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Bokserki Model Next 280/112 Blue - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model 30058 Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |


_282870.jpg)