Wysokość platformy 1,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/XL
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: XL, długość od szyi do ogona 60cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Biustonosz Specjalistyczny Model Sport Bra Black - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91-94 cm |
| M | 87-90 cm |
| S | 83-86 cm |
| XL | 95-98 cm |
| XXL | 99-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Piżama SARAH II piżama lila - Irall
~Viscosa 92 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model L013 Ecru - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 100 cm | 100 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 100 cm | 108 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Elegancka sukienka falbaną ED03-5 Navy - Ella Dora
Spódnica posiada efektowną falbanę, która sprawia, że całość jest niezwykle elegancka. Propozycja idealna dla kobiet ceniących sobie elegancję i dobry styl, idealna na wiele okazji.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89/104 cm | 94 cm | 90 cm | 70 cm |
| 38 | 90/105 cm | 98 cm | 94 cm | 74 cm |
| 40 | 91/106 cm | 102 cm | 98 cm | 78 cm |
| 42 | 92/107 cm | 106 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Granatowy |
TETRA Pleco Multi Wafers - wafelki 2w1 dla wszystkich roślinożernych ryb dennych 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T189652 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T189652 |
Spódnica Model 260 Grey - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model L005 Grey - Lou-Lou
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 100 cm | 88 cm | 86 cm |
| 38 | 92 cm | 104 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40 | 93 cm | 108 cm | 96 cm | 94 cm |
| 42 | 94 cm | 112 cm | 100 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Kluczyk Samoch. Nagrywaj. Obraz+Dźwięk, z VOX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415581 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415581 |
Pończochy Model S803 stockings White - Obsessive
Delikatne, białe pończochy.
- ozdobione bardzo szeroką, zjawiskową koronką z motywem kwiatowym
- elastyczne, nie wbijają się do ciała
- nie są samonośne
- przyjemny materiał
~Nylon 84 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Bridget Dinasty M-338 Coral - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Replika Karabinu M-16 na Śruty 4,5mm/B.-Naciąg.
Diabolo 4,5mm, z Bocznym Naciągiem Sprężyny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620204 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620204 |
Herbal Pets Gałązki jabłoni 100 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Kurtka zimowa Cabba 01 KR Red - Cabba
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 38 | 74 cm | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 74 cm | 67 cm | 104 cm |
| 42 | 74 cm | 67 cm | 108 cm |
| 44 | 77 cm | 67 cm | 112 cm |
| 46 | 77 cm | 67 cm | 116 cm |
| 48 | 77 cm | 67 cm | 120 cm |
| 50 | 77 cm | 67 cm | 124 cm |
| 52 | 77 cm | 67 cm | 128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 35-1 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w talii |
|---|---|
| L | 74-80 cm |
| M | 70-76 cm |
| S | 68-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Zolux Torba transportowa mała niebieska 423410BLE
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce.
Wymiary: dł. 35x szer. 20x wys. 21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
TETRA Pond Multi Mix - pokarm dla ryb i płazów 1L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T748514 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T748514 |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm |
| M | 60 cm | 96 cm |
| S | 58 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Klasyczne spodnie GR1165 Black - GrandUA
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
STURDI LE Kamizelka spacerowa M - Magic Carpet
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie.
- szyja: 28 - 33,5 cm
- klatka: 44 - 49,5 cm Rozmiar - medium / dla dużych kotów
Kolor: LE Magic Carpet Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |


_281986.jpg)