| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Wizytowa Model 857A Blue - Margo Collection
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
Podsłuch + Kamera + Foto + Zapis + GPS + Vox... (cały świat!).
Wielofunkcyjny Mikro-Podsłuch Otoczenia + Kamera + Foto +
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341000 |
Sukienka Elegancka sukienka z kołnierzykiem ED10-4 Bordo - Ella Dora
Sukienka posiada bardzo uniwersalny fason, w związku z tym świetnie sprawdzi się na spotkaniu biznesowym , jak i na eleganckim przyjęciu.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| 38 | 94 cm | 107 cm | 96 cm | 80 cm |
| 40 | 95 cm | 111 cm | 100 cm | 84 cm |
| 42 | 96 cm | 115 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Megan Pokarm dla szynszyli 1l.
Skład: pszenica, chleb świętojański, ekstrudowane chipsy witaminowe, słonecznik, marchew, granulat kukurydza, ziemniaki, suszone owoce, zioła.
Analiza: białko 11.0%, tłuszcze 11.2%, włókna 8.66%, popiół 0.12%, wilgotność 12.2%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
BALERINY KLASYCZNE SZARE LK20P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Plażow Tunika Model Rose Bianco 2 M-382 White - Marko
Włoska dzianina z dodatkiem Lycry
Modny, ażurowy wzór
Średnica oczek 0,5 x 0,5 cm
Dekolt do trójkąta
Regulowana talia
Regulowana długość
Elegancka stylistyka
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Vitapol Pokarm dla dużych papug 800g.
Analiza: białko roślinne 14,8%,włókno 5,4%, tłuszcz roślinny 12,1 % , węglowodany 6,5 %, popiół 4,4%, witaminy A,D3,C,E,B2,B12, glukoza 0%, sacharoza 0%, proteiny mleka 0%, tłuszcz mleka 0%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Bluzka Model T144 Red - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63.5 cm | 96 cm |
| M | 63 cm | 90 cm |
| S | 62.5 cm | 84 cm |
| XL | 64 cm | 102 cm |
| XXL | 64.5 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 450A ,A19.1L 17923
Numery do celów porównawczych:
A19.1L 17923
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17923AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17923AE |
VITAPOL Wapieńko warzywne dla królików i gryzoni 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1059 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1059 |
AmiPlay Halter NO2 Foxterrier Bordowy z nitką odblaskową
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Figi Model Hipster panty Black - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów ? technologia INVISIBLE-LINE. Pas podkreśla delikatna, subtelna koronka.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model MOE313 Chaber - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w talii |
|---|---|
| L | 64 cm |
| M | 62 cm |
| S | 60 cm |
| XL | 66 cm |
| XXL | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Tropical Algin 500ml- Preparat do zwalczania glonów zielonych
Z tego powodu zwalczanie glonów, chociaż trudne, jest konieczne. Masowemu pojawieniu się glonów zielonych sprzyja podwyższona twardość wody oraz wysokie stężenie związków azotowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bodystocking Model Aylwen Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| S/L | 84-100 cm | 84-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Gala 2113 AW/17 K1 Black/Ecru - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Czarny |
Spódnica z eko-skóry GR1240 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
KIPOR INVERTER IG770 agregat prądotwórczy
GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA FAKTURĘ / 24 MIESIĄCE NA PARAGON DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH gwarancja door to door
Agregat do zasilania elektroniki IG770 ( PGE770Ti )
Dane techniczne agregatu Kipor IG770
| Częstotliwość (Hz) | 50 |
| Napięcie (V) | 230 |
| Prąd (A) | 3.04 |
| Moc nominalna (kVA) | 0.7 |
| Moc maksymalna (kVA) | 0.77 |
| Ilość faz | Jednofazowy |
| Prądnica | Inwerterowa |
| Struktura | Zabudowany, wyciszony, przenośny |
| Poziom hałasu dB(A) z odl. 7m | 60-65 |
| System rozruchowy | Ręczny |
| Model silnika | KG140 |
| Typ silnika | Jednocylindrowy, 4-suwowy, chłodzony powietrzem silnik benzynowy |
| Pojemność silnika (cm³) | 37.68 |
| Obroty (rpm) | 6000 |
| Moc silnika [kW(Hp)/rpm] | 1.0(1.34)/6000 |
| Pojemność zb. paliwa (l) | 1.55 |
| Rodzaj paliwa | Paliwo lekkie Pb95 |
| Zużycie paliwa (g/kWh) | 450 |
| Rodzaj oleju | Olej mineralny 15W40 |
| Czas pracy na pełnym zbiorniku (godz.) | 3 |
| Waga (kg) | 10,5 |
| Wymiary /dł. x szer. x wys./ (mm) | 410 x 220 x 360 |
Ze względu na zastosowaną prądnicę inwerterową (idealne źródło zasilania urządzeń elektronicznych) oraz bardzo cichą pracę doskonale sprawdza się jako zasilanie awaryjne w miejscach gdzie wymagana jest cisza.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70G,80C,85B,75E,65G,80D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70G,80C,85B,75E,65G,80D |


_176808.jpg)