~Nylon 10 %
Polyester 35 %
wełna 28 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 104 cm | 94 cm |
| 38 | 94 cm | 108 cm | 98 cm |
| 40 | 94 cm | 112 cm | 102 cm |
| 42 | 94 cm | 116 cm | 106 cm |
| 44 | 94 cm | 120 cm | 110 cm |
| 46 | 94 cm | 124 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9053-24 |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków K9 Mosiądz 45 x 33,5 x 59 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Sukienka Model SUK104 Beige - Lanti
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 92 cm | 88 cm |
| 38 | 85 cm | 96 cm | 92 cm |
| 40 | 87 cm | 100 cm | 96 cm |
| 42 | 87 cm | 104 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Vadis Black - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
SZPILKI DAMSKIE OBŁĘDNY MAT 5045 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model A91 White - awama
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36/38 | 86-93 cm |
| 40/42 | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Biały |
ROYAL CANIN Sterilised 37 400g
Zalety stosowania:
-Kontrola podaży energii: Obniżony poziom tłuszczu (12%) oraz węglowodanów, takich jak skrobia (pobudzająca pobranie karmy). Dodatek L-karnityny (100g/kg), pobudzającej wykorzystanie rezerw tłuszczowych.
-Sprzyjanie prawidłowemu funkcjonowaniu układu moczowego dzięki kontroli pH moczu (pH: 6 do 6,5).
-Podwyższony poziom białka (37%) o wysokiej wartości biologicznej sprzyja zachowaniu i rozwojowi masy mięśniowej.
Informacje dodatkowe: Metabolizm kota jest oparty na diecie o niemal stałym poziomie energii. Z tego powodu organizm kota nie jest w stanie szybko przystosować pobrania ilości karmy do zmienionych po sterylizacji potrzeb energetycznych. Jeśli będziemy podawać kotu karmę o zbyt wysokiej zawartości energii, nadmiar kalorii zostanie szybko odłożony w postaci tkanki tłuszczowej.
Skład: Suszone mięso drobiowe, kukurydza, izolat białek roślinnych L.I.P.*, gluten kukurydziany, włókno roślinne, tłuszcze zwierzęce, hydrolizowane białka zwierzęce, pulpa buraczana, sole mineralne, fruktooligosacharydy (FOS), tran, fosforan sodu, proszek jajeczny, olej sojowy, DL-metionina, L-lizyna, tauryna, L-karnityna.Analiza: Białko 37%, Tłuszcze 12%, włókno surowe 6,2%,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Spódnica Model Leticia Sp56 Black - IVON
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 55 cm | 66 cm |
| 38 | 55 cm | 70 cm |
| 40 | 55 cm | 74 cm |
| 42 | 55 cm | 78 cm |
| 44 | 55 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194694 |
Stringi Model 053/4 Carmela White - Mat
Subtelne stringi w białym kolorze.
- w całości wykonane z gładkiej, lśniącej dzianiny
-brzegi wykończone szeroką koronką
- przód zdobi satynowa kokardka
Elastan 15 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 88-94 cm |
| 38 | 94-100 cm |
| 40 | 100-106 cm |
| 42 | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |
Sukienka o swobodnym kroju GR1084 Dark Grey - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eco-Bu Black - Wolbar
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Texa Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 74-84 cm |
| M | 64-74 cm |
| S | 56-64 cm |
| XL | 84-94 cm |
| XXL | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
Komplet Model Marcy dressing gown Pink - BeautyNight
~Modal 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Różowy |
Lornetka Berkut z Zoom 10-70x70!! + Mocowanie Statywowe + Akcesoria.
+ Statywowe + Pokrowiec i Akcesoria....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773635315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773635315 |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/0
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 0, długość od szyi do ogona 18cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszula Damska Model 230138 Ecru/Black - Enny
Modna koszula typu oversize.
- dekolt z kołnierzykiem
- z przodu zapięcie na guziki
- wydłużony tył
- rękaw o długości 3/4
- luźny, swobodny fason
- oryginalny wzór w kwiaty
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 64 cm | 138 cm |
| 40/42 | 66 cm | 145 cm |
| 44/46 | 68 cm | 154 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model VT037 Black - Venaton
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Śnieżka spray samochodowy czarny połysk 600ml
Lakier do poprawek lakierniczych, malowania felg. Multispray akrylowy lakier do samochodów Śnieżka przeznaczony przede wszystkim do malowania elementów karoserii samochodowej (konserwacja, drobne naprawy). Multispray akrylowy lakier do samochodów Śnieżka może być stosowany na każde podłoże. Charakteryzuje się krótkim czasem wysychania, idealnym kryciem malowanej powierzchni oraz odpornością na działanie warunków atmosferycznych i paliw.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | sn sp cz 600 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | sn sp cz 600 |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |


_158196.jpg)