| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czerwony |
BAYER Kiltix - Obroża dla psów małych (dł. 35-38cm)
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
8in1 Delights Balls M - piłeczki do żucia z mięsem z kurczaka w środku 2 szt.
Pyszne mięso z kurczaka zawinięte w twardą skórę wołową wysokiej jakości to wyjątkowe połączenie radości żucia i nagrody. unikalny kształt piłeczki zachęca do zabawy unikalna, opatentowana kombinacja składników** kości czyszczą zęby redukują osad i zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego zaspokajają naturalny instynkt żucia psa
Zalecane dla psów o wadze 12 – 35 kg
* **EP 1006789
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T107781 |
| EAN | 4048422107781 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T107781 |
| EAN | 4048422107781 |
Flawitol dla psów dorosłych 400 g
Zalecenia:
Preparat przeznaczony do codziennego stosowania u psów dorosłych, karmionych tzw. "karmą domową" lub niezbilansowanymi karmami przemysłowymi.
Dawkowanie:
1 tabl/8 kg/dzień Skład:
drożdze browarniane, fosforan dwuwapniowy, skrobia, tłuszcz. Dodatki (w tabletce 1,6 g): ekstrakt ze skórek winogron (flawonoidy) 16 mg; magnez 4,8 mg; witaminy: A 360 j.m., D 40 j.m., E 2 mg, B 3 1 101 µg, B 230 µg, B 115 µg, B 2,3 µg; kwas foliowy 27 µg; kwas pantotenowy 918 µg; biotyna 9 µg; cynk 2 6 12 3,4 mg; żelazo (chelat) 5 mg; miedź (chelat) 333 µg; jod 58 µg; selen 11 µg; dodatki
Składniki analityczne (opracowane metodą wyliczeniową): białko 18,2%; zawartość tłusz-czu 1,8%; włókno surowe 1,4%; popiół surowy 33,7%; wapń 10,7%; fosfor 7,4%; sód 0%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Sukienka Model S68 1136 Red - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 110 cm | 90 cm | 80 cm | 70 cm |
| 36 | 111 cm | 94 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 111 cm | 98 cm | 88 cm | 78 cm |
| 40 | 112 cm | 102 cm | 92 cm | 82 cm |
| 42 | 113 cm | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| 44 | 113 cm | 110 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Body Model BDV 115 Black - Vestiva
~Polamid 16 %
Polyester 10 %
~Viscosa 64 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M498 Wzór 23 Cętki - Figl
- sukienka bez podszewki
-z tyłu zapinana na kryty zamek
Skład: Poliester 100%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
VITAPOL Piasek dla ptaków cytrynowy 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2071 |
Figi Model Simple panty Beige - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Szalik Damski Model 02 Navy - Kamea
SZALIK 02 to prosty a zarazem niepowtarzalny i stylowy szalik.
- został wykonany z ciepłej przędzy w modnym kolorze,
- klasyczna długość pozwala na podwójne owinięcie wokół szyi,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
GF Sukienka FORGET-ME-NOT G16/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/6
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 6, długość od szyi do ogona 36cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Ines Black - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-117 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Teddy Lux zwyposażeniem 43 x 28 x 23,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G034 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G034 |
Chaba Legowisko Owalne 1D 36x29x13 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 36x29x13 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1744 |
Stringi Model 91 Black - Gabidar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S099 Beige - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 115 cm | 97 cm | 95 cm |
| M | 103 cm | 110 cm | 92 cm | 90 cm |
| S | 103 cm | 105 cm | 87 cm | 85 cm |
| XL | 103 cm | 120 cm | 102 cm | 100 cm |
| XXL | 103 cm | 125 cm | 107 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1558 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1558 |
SERA Granured 500ml - pokarm granulowany dla dyskowców
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Czapka Damska Model Chantale Red - Kamea
alpaka 20 %
~Moher 20 %
~Polamid 25 %
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Syndy Clematis M-264 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 89-93 cm | 68-77 cm | 87-91 cm |
| M | 86-90 cm | 63-72 cm | 83-86 cm |
| S | 80-88 cm | 60-68 cm | 80-82 cm |
| XL | 92-97 cm | 75-80 cm | 90-95 cm |
| XXL | 96-103 cm | 78-85 cm | 94-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |


_176806.jpg)