~Nylon 37 %
~Spandex 3 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 36 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 35 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 34 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Bluzka z oryginalnym rękawem GR1156 Róża - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Kule Gumowe 10mm/100szt. do Rewolweru Shotgum/Major.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777834151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777834151 |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Ambre Red - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
GF Bluza szara CROWN/SKUL B57/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ROYAL CANIN Chihuahua Adult 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
CHUSTA DAMSKA Z ORYGINALNYM WZOREM SZ-CH-130 GRANATOWY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Linda 181 Sky Blue - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Niebieski |
Krople BACHA - uspokajające - na stany lękowe
Do stosowania w stanach lękowych, np:
- podróże
- zmiany miejsca pobytu
- nowi domownicy lub zwierzęta
- wizyty u weterynarza
- głośne imprezy (sylwester, itp)
- burze
- wystawy zwierząt rasowych
Krople zawierają wyłącznie naturalne składniki, nie powodują skutków ubocznych, jak mdłości, otępienie, senność. Nie zawierają alkoholu.
Skład:
Topola osika (Populus tremula)
Sliwa wiśniowa (Prunus cerasifera)
Posłonek rozesłany (Helianthemum nummularium)
Kroplik żółty (Mimulus guttatus)
Dawkowanie:
- 4 krople dziennie - zastosowanie w jednorazowej terapii (wystarcza na ponad 20 dni)
- 2-4 kropli jednorazowo (nawet co 3-4 godziny) w sytuacji kryzysowej (zależne od wagi zwierzęcia)
Podawanie:
Butelka zawiera dozownik - kroplomierz, którym należy odmierzyć wskazaną ilość kropli bezpośrednio do pyszczka, nie dotykając jamy ustnej.
Nalerzy zadbać, aby kroplomierz mie był dotykany ręką, ani też oblizany przez zwierzę podczas podawania. W ten sposób bakterie dostaną się do butelki i całość straci swoje właściwości. W przypadku zabrudzenia kroplomierza, należy spażyć go wrzątkiem przed włożeniem do buteleczki.
Krople należy przechowywać w ciemnym, chłodnym miejscu (najlepiej w lodówce). Po otwarciu mają przydatność do 6 miesięcy.
pojemność opakowania: 20ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dr. BACH |
| Kod producenta | BCHS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dr. BACH |
| Kod producenta | BCHS |
Sukienka Model T165/6 Yellow - Tessita
~Nylon 27 %
~Viscosa 69 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 95.5 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 95 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 96.5 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Żółty |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Whitney Blu Scuro-Bianco-Fango M-253 Navy/Whi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 86-92 cm | 75-80 cm | 92-96 cm |
| M | 80-88 cm | 65-75 cm | 86-92 cm |
| XL | 92-96 cm | 80-85 cm | 96-99 cm |
| XXL | 96-100 cm | 85-90 cm | 100-105 cm |
| XXXL | 100-104 cm | 90-95 cm | 105-110 cm |
| XXXXL | 104-110 cm | 95-98 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
FILTR OLEJU SILNIKA 87679494, 87679598, SF - SP 4833, SP4833
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr oleju silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Sukienka Model 122 Bordo - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 96-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Niezatapialna piłka gumowa 5,5 cm
Piłeczka świetnie się odbija, a charakterystyczne kolory nie pozwalają się jej zgubić.
Średnica 5,5 cm
Piłki wysyłane losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3440 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3440 |
Koszula Damska Model ABK0071 Cytryna - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Sarah Green M-494 Green - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z biustonoszem w kwiaty- wygląda słodko, romantycznie i bardzo kobieco
- miseczki usztywniane, profilowane i z dużym efektem push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- konstrukcja świetnie unosi piersi i optycznie je powiększa
- posiada fiszbiny (dolne i boczne), które potęgują efekt modelowania biustu
- idealna na małe i średnie biusty
- ramiączka o regulowanej długości, odpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi wiązane po bokach bioder
- gładkie, typu biodrówki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model M275 Grafit Melange - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- rękaw długi typu kimono
- z przodu duże kieszenie
- w pasie wiązanie świetnie podkreślające talię
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z przyjemnego w dotyku, dresowego materiału
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 70 cm | 100 cm | 94 cm | 90 cm |
| 38 | 71 cm | 104 cm | 98 cm | 94 cm |
| 40 | 72 cm | 108 cm | 102 cm | 98 cm |
| 42 | 73 cm | 112 cm | 106 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Biustonosz push up Carla B5 biustonosz modelowany termicznie czarny - Gorteks
~Polamid 70 %
~PVC 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 101-103 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-97 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model P077 2-pack 35393-55x Blue/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Oryginalny Szwajcarski Legendarny Scyzoryk Victorinox RANGER RED (22-funkcyjny!!).
Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160100368 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160100368 |
KOMPRESOR OLEJOWY SPRĘŻARKA 230L 3T 400V 900L/MIN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |


_95956.jpg)