~Nylon 37 %
~Spandex 3 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 36 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 35 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 34 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MOE284 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 108 cm | 110 cm | 102 cm |
| L/XL | 108 cm | 104 cm | 96 cm |
| S/M | 108 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model S067 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 48 cm | 61.5 cm | 98 cm |
| M | 61 cm | 48 cm | 61 cm | 94 cm |
| S | 60 cm | 48 cm | 60.5 cm | 90 cm |
| XL | 61 cm | 48 cm | 62 cm | 102 cm |
| XXL | 62 cm | 48 cm | 62.5 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Podsłuch Przez Ścianę... Stetoskop+Odbiornik do 500m.
Przez Ścianę,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620142 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620142 |
Spodnie Damskie Model SD 110 Jeans - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 96 cm | 80 cm |
| 38 | 93 cm | 100 cm | 84 cm |
| 40 | 94 cm | 104 cm | 88 cm |
| 42 | 95 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
POMPA HYDRAULICZNA BENFORD 1583-1199 ,475 ,17431
Numery do celów porównawczych:
1583-1199
475
17431 BENFORD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1583-1199AAE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1583-1199AAE |
ZAMSZOWE OBUWIE NA OBCASIE P-6345G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Drapak dla kota 60 x 11 cm kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43181 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43181 |
Sandał ESPADRYLE NA KOTURNIE BEŻOWE TS-16 BEIGE - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model Solange Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
TETRA Arowana - Pokarm dla dużych mięsożernych ryb tropikalnych 1L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T136182 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T136182 |
Żakiet Model M562 Green - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160013 |
LAKIEROWANE PÓŁBUTY BOHO 7147-26Y - Zoki
Rodzaj obcasa: bez obcasa
Rodzaj noska: pełny
Rodzaj zapięcia: wsuwane
Materiał: lakierowana skóra ekologiczna
Sezon: wiosna/lato
Platforma: 2,5cm
Wkładka: skóra naturalna
Okazja: na co dzień, na wieczór / impreza
Styl: casualowy, fashion, boho
Zapiętek: zabudowany, usztywniony
Podeszwa: z tworzywa sztucznego, z bieżnikiem
Szczegół: frędzle, koraliki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model Canta 10619 Pink - Click Fashion
~Nylon 10 %
Polyester 35 %
~Rayon 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Damskie Model M418 Beige - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Komplet Model Havana Red - Kalimo
Komplet pakowany w eleganckie pudełko.
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
całkowita długość koszulki mierzona po szwie bocznym: 42cm
całkowita długość szortów mierzona po szwie bocznym: 19cm
Materiał:
miękka, elastyczna dzianina
odpowiednie dopasowanie
lekkość, przewiewność
zdobienia delikatną gumokoronką
Dodatkowe cechy produktu:
komplet może służyć również jako bielizna codzienna
ozdobna, maleńkie kokardki na naramkach oraz szortach
regulowane naramki
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Trovet ASD Anti - Struvite Diet karma dla kota 500g
Wskazania:
- kamica fosforowo-amonowo-magnezowa
-zapobieganie powstawaniu kamieni moczowych - struvitów
Charakterystyka:
- Niskie pH moczu (6 -6,4)
- Obniżony poziom magnezu, fosforu i wapnia
- Nie stosować u kociąt
Trovet ASD Anti-Struvite Diet nie zawiera:
sztucznych substancji koloryzujących, smakowych, zapachowych.
Składniki: mięso wieprzowe, mięso drobiowe i wieprzowe, ryż, mięso ryb, tłuszcz drobiowy, olej słonecznkowy, minerały i witaminy.
Analiza: białko 32 %, tłuszcz 23 %, włókno 1,5 %, popiół 8,8 %; wilgotność 8 %, witamina A 20 000 IU/kg, witamina D3 2000 IU/kg, witamina E 110 mg/kg, Energia (ME)17.1 MJ, Ca 1 %, K 0,6 %, P 1 %, MG 0.075 %, Na 0.6 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Sukienka Model 17885 Powder Pink - YourNewStyle
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 80 cm | 68 cm |
| M | 76 cm | 64 cm |
| S | 72 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M475 Light Pink - Figl
- seksowna sukienka
- wykonana z gładkiej dzianiny
- dekolt swobodnie opada na ramiona
- w pasie gumka
- dół asymetryczny
- efektowna sukienka na wiele okazji
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |


_95952.jpg)