Skład: 70% Polyacryl 30% Wełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Christina Royal Blue-Crickiet-Beat M-348 Szafir/Yellow/
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model V-5272 Touch me Black - Axami
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 73-76 cm |
| M | 68-72 cm |
| S | 64-67 cm |
| XL | 77-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Nestor Kolba warzywna dla gryzoni i królików 2szt.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: susz buraków, granulat kukurydziany, kardi kukurydza, susz marchewki, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik, sorgo
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,8 mg/kg, witamina B2 3 mg/kg, witamina B6 1,5 mg/kg, witamina K3 1,5 mg/kg, witamina C 20 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
ZAMSZOWE TRAMPKI NA KOTURNIE NC158BE CNBNC158BE Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
SREBRNE TRAMPKI F1075S CNBF1075S Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Figi Model Futura White - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model MOE063 Navy - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 59 cm | 102 cm |
| M | 67 cm | 58 cm | 96 cm |
| S | 65 cm | 57 cm | 92 cm |
| XL | 69 cm | 61 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Sandał JAPONKI Z PIRAMIDKOWYMI ĆWIEKAMI DD26 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Komplet Model Phoebe Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Flexi Vario taśma 8 metrów rozmiar L - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Koszulka nocna Koszula Damska Model Diana 575 Lila - Roksana
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-101 cm |
| XXXL | 111-114 cm | 102-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Fioletowy |
Profesjonalna Amerykańska Latarka MagLite 2D.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544191 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544191 |
Bluzka Model K425 Navy - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
CHABA Obroża skórzana puklowana 16mm / 45cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
DREWNOCHRON EXTRA wiśnia jap. 4,5l
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Stringi Model Rea II White - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
T638-002 Connect Buckle - Łącznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-002 |
BEAPAHAR Gentle Leader L czarna- Obroża uzdowa dla dużych ras psów
Szkolenie psa przy użyciu Gentle Leader jest łatwe. Gentle Leader kontroluje kufę i szyję psa sposób powodujjąc niewymuszony odruch uspokojenia i podporządkowania. Pętla na kufę wykorzystuje instynktowną reakcję psa na zachowania dyscyplinujące jakie stosowała jego matka, delikatnie uciskając zębami kufę szczenięcia. Druga pętla obroży umieszczona na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję wyuczoną w dzieciństwie (szczenię uspokaja się, gdy suka chwyta je za kark, aby przenieść w inne miejsce). Pasek Gentle Leader umiejscowiony na karku wywołuje odprężenie w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy. Obroża jest koloru czarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17950 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17950 |
Super Benek OPTIMUM GALAPAGOS 5L
Skład: bentonit, soda, kompozycja zapachowa
Opakowanie: 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12641 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12641 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Lauren Camargue M-325 Sea Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |

