| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Ostrowicka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Ostrowicka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wanda Baranowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wanda Baranowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Religia Spotkania ubogacające SP kl.5 ćwiczenia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewelina Parszewska, Jolanta Konat, Elżbieta Kondrak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewelina Parszewska, Jolanta Konat, Elżbieta Kondrak |
Poznawanie zmysłów przez zabawę.
oprawa miękka
format 16,5 x 23,5 cm
Dzięki zawartym w niniejszej książce ponad 200 zabawom maluchy będą uczyć sie poprzez wykorzystanie wszystkich zmysłów. Rozdziały podzielone zostały według kolejnych zmysłów do których się odnoszą, a ostatni rozdział prezentuje zajęcia wykorzystujące wszystkie ze zmysłów. Zabawy maja za zadanie nauczyć dzieci rozpoznawania i posługiwania sie zmysłami- podstawowymi narzędziami niezbędnymi w poznawaniu świata.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jackie Silberg |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jackie Silberg |
Amon. Mój dziadek by mnie zastrzelił
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jennifer Teege, Nicola Sellmair |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jennifer Teege, Nicola Sellmair |
Gorsenia biustonosz g 172 azzurro
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GORSENIA |
| Kod producenta | GORBI172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GORSENIA |
| Kod producenta | GORBI172 |
Elizabeth Taylor i Richard Burton.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christa Maerker |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christa Maerker |
Wiek: 5+
Liczba graczy: 1+
Rozmiar opakowania: 24x24x6 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Papierowe składanki B kl.1-3 materiały dodatkowe Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anita Halina Janowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anita Halina Janowska |
Oprawa twarda.
Strony 144.
Format 14,0x21,0 cm.
Inspektor Rogas (który ma w sobie znacznie więcej z porucznika Columbo niż z detektywa Kojaka) rozpoczyna dochodzenie w sprawie morderstw dokonywanych na przedstawicielach wymiaru sprawiedliwości. Zanim jednak zdąży rozeznać się w zawiłościach nagłego zgonu prokuratora Vargi, zginie sędzia Azar; zanim Rogas zdoła zebrać dane na temat sędziego Azara, zabity zostanie sędzia Rasto - i nie będzie to ostatnia ofiara. Gdyby chodziło tylko o to, aby schwytać zabójcę, dzielny inspektor uporałby się z tym błyskawicznie. Ale sprawa zostaje natychmiast upolityczniona, co oznacza, że należy ująć właściwego mordercę. Czyli niekoniecznie tego, który zabijał. Rogas rusza tropem niejakiego Cresa, który był najprawdopodobniej ofiarą sądowej pomyłki. To bardzo niewygodne dla wielu ludzi, nic więc dziwnego, że wiadomość o kolejnym zabójstwie, którego nie mógł dokonać Cres \"uradowała cały kraj; lub prawie. Uratowana została moralność i dobre samopoczucie: parlamentu, rządu, dzienników, kleru, rodzin, profesorów. A także klasy robotniczej i Międzynarodowej Partii Rewolucyjnej, która ją reprezentuje. Ani jedna gazeta nie oszczędziła policji ukrytego sarkazmu lub jawnej drwiny\". Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i coraz większej ilości osób zależy, by wynik dochodzenia był po ich myśli. Rogas stara się przeprowadzić je jak najuczciwiej, ale w grze, w którą zostaje wciągnięty, uczciwość liczy się akurat najmniej. Ta mądra i autentycznie zabawna parodia kryminału zaskakuje nie tylko nietypowym zakończeniem. Także refleksją rodem z Gogola, która niejeden raz przychodzi na myśl podczas lektury: czytając tę książkę śmiejemy się przede wszystkim z nas samych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Leonardo Sciascia |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Leonardo Sciascia |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Iwona Kowalska, Beata Guzowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Iwona Kowalska, Beata Guzowska |
Klasyczne i delikatne pełne damskie figi z kolekcji bazowej Kingi. Wykonane w całości z gładkiego materiału powinny znaleźć się w każdej garderobie. Na pewno przypadną Ci do gustu!
Skład: 60% poliamid, 20% elastan, 17% poliester, 3% bawełna.Płeć: Kobieta Typ: Figi
format A4
stron 96
oprawa miękka foliowana
Publikacja zawiera kilkanaście kart pracy z lekturami przewidzianymi w podstawie programowej do omówienia w gimnazjum. Ćwiczenia opracowane zostały tak, by każde spotkanie z tekstem rozwijało nowe umiejętności (m.in. rozumienie czytanego tekstu na poziomie dosłownym i metaforycznym, wyszukiwanie w tekście informacji, konstruowanie argumentów), wzbogacało słownictwo, a jednocześnie było interesujące dla ucznia. Autorka książki proponuje, by lekcje z lekturami wykorzystywać do ćwiczenia umiejętności pisania dłuższych form wypowiedzi, np. rozprawki, charakterystyki, listu, opisu sytuacji, opisu przeżyć, sprawozdania. Niektóre zadania zaprojektowała więc tak, by krok po kroku uczyć konstruowania danej formy wypowiedzi. Książka dostarczy nauczycielom nowych pomysłów na lekcje poświęcone omówieniu poszczególnych utworów. Uczniowie natomiast będą mogli przygotować się do omawiania lektury, a także ćwiczyć umiejętności niezbędne na egzaminie. Publikacja może być wykorzystywana przy każdym programie i podręczniku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Biernacka-Drabik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Biernacka-Drabik |
Kąpielówki Andy2 M-106 czarne z czerwienią
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
Uwaga! Koncentruję się! 4. Ćwiczenia na koncentrację i spostrzegawczość dla uczniów liceum i technik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Hinz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Magdalena Hinz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Steven A. Silbiger |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Steven A. Silbiger |
Przyroda Ciekawi świata LO kl.1-3 karty pracy cz.3 / Biologia
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jolanta Holeczek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jolanta Holeczek |
| Rozmiar | Wzrost | Obwód pasa |
| S | 168-174 cm | 74-80 cm |
| M | 174-180 cm | 82-88 cm |
| L | 180-186 cm | 90-96 cm |
| XL | 186-192 cm | 98-104 cm |
| XXL | 192-198 cm | 106-110 cm |

