| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92-94 cm |
| M | 87-89 cm |
| S | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MM 008-3 Black/Pink - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| M | 90 cm | 82 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XL | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| XS | 82 cm | 74 cm | 62 cm |
| XXL | 102 cm | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model 183 Mocca - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Stefanplast Kuweta Sprint 20 - jesnozielona
Wymiar: 58 cm długość x 39 cm szerokość x 17 cm wysokość
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96559 |
| EAN | 8003507965591 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96559 |
| EAN | 8003507965591 |
Arion Original Senior Small - bezglutenowa karma dla psów starszych 3 kg
-Bez glutenu
-Bez zbóż
Ochrona mięśni
Karma o wysokiej zawartości białka
i wzbogacona w l-karnitynę dla
rozbudowy masy mięśniowej psa
podczas intensywnej aktywności ruchowej,
wpływa na kształtowanie atletycznej sylwetki
Specialnie opracowana formuła
karmy bogatej w białko zwierzęce
i tłuszcz w celu usprawnienia
gospodarki tlenowej w czasie ćwiczeń
i zapewnia należytej porcji energii
podczas wysiłku
Wzrost odporności
Podniesienie poziomu naturalnych
przeciwutleniaczy - witaminy E, E,
beta-karoten i rozmaryn dla
uchronienia komórek ciała psa przed
niekorzstnym wpływem wolnych
rodników, wydzielanych podczas
wzmożonego wysiłku
Składniki: Ryż (50%), kurczak w postaci dehratyzowanej 40%), płatki owsiane, groszek zielony, tłuszcz zwierzęcy, pulpa z buraka cukrowego, hydrolizat białka zwierzęcego, włókno oczyszczone, sól kuchenna, drożdże browarniane, chlorek potasu, siarczan chondroityny (100 ppm), glukozamina (100 ppm), fruktooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z kurkumy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
Sukienka Model Rosa S85 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 101.5 cm | 99.5 cm | 88.5 cm | 75 cm |
| 38 | 102 cm | 103.5 cm | 92.5 cm | 79 cm |
| 40 | 104 cm | 107.5 cm | 96.5 cm | 83 cm |
| 42 | 105.5 cm | 111.5 cm | 100.5 cm | 87 cm |
| 44 | 107 cm | 115.5 cm | 104.5 cm | 91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Żakiet Model L020 Grey - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 84 cm | 104 cm | 92 cm |
| S/M | 84 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
Magiczna gra dźwiękowa dla najmłodszych. Gracze w trakcie rozgrywki muszą odnaleźć wróżkę o imieniu Dzwoneczek, ukrytą w kielichu kwiatka. Odnajdzie ją tylko ten, kto ma naprawdę dobry słuch - gra rozwija wśród dzieci zmysł słuchu i spostrzegawczość.
Bluzka Model Rosa 10496 Coral - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Ami Play Szelki N1 15-25/2cm fioletowe
rodzaj taśmy N - nylonowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
MJX X400 X400-005 Silnik Gówny A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-005 |
PROZOO Patyczki Bow Wow żółte 12,5 cm 100szt.
Smaczne, zdrowe i czyszczące zęby.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | F664 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | F664 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Bluzka Model Shoreline 015 White - Violana
~Polamid 5 %
~Viscosa 70 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Camon Grzebień obrotowy \"Soft Grip\" 20 ząbków B713
Indeks: B713
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B713 |
Numer katalogowy: F649-033
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-033 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-033 |
Zamkiem za Pomocą Pilotów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415085 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415085 |
ESPADRYLE DAMSKIE BIAŁE 7680 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
TopHeli TH6200-02 / TH6200-03 - 6020-02 Komplet Piór Łopaty
Łopaty pasują również do modelu 6020
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-02 / TH6200-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6200-02 / TH6200-03 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |


_326583.jpg)