| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92-94 cm |
| M | 87-89 cm |
| S | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Subtelia chemise White - Obsessive
Otwierasz pudełeczko i już wiesz, że koszulka jest idealnym elementem każdego romantycznego wieczoru i poranka. Przyjemna siateczka delikatnie opada na Twoje ciało podkreślając jego atuty. Motyw uroczych serduszek stanowi idealne tło dla niezwykłych dodatków. Kokardka w kolorze pudrowego różu dodaje Ci czaru, a subtelne hafty sprawiają, że czujesz się bajecznie
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model ASU0006 Grey - ABG
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 86 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 88 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model B019 Green - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Wiatrówka Colt 1911 Legends Full Metal 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262169914 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262169914 |
Bluzka Model S104 Yellow - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 104 cm | 108 cm |
| M | 66 cm | 99 cm | 103 cm |
| S | 66 cm | 94 cm | 98 cm |
| XL | 66 cm | 109 cm | 113 cm |
| XXL | 66 cm | 114 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Żółty |
Sandał KLAPKI PROSTE SZARE H8-116 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium blue E8/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium blue E8/12 |
Bluzka ze stójką B72 kwiaty/ecru - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Elastyczna Taśma LED (dł. 5m), 300 Diod - Zielone.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414891 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414891 |
Sukienka Model SUK141 Ecru - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 104 cm | 90 cm | 86 cm | |
| 36 | 104 cm | 94 cm | 90 cm | |
| 38 | 104 cm | 94 cm | 98 cm | |
| 40 | 106 cm | 102 cm | 98 cm | |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 102 cm | |
| 44 | 106 cm | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE251 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 100 cm | 94 cm |
| M | 93 cm | 96 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 88 cm |
| XL | 97 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model VS-1252 Red - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TW0006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TW0006 |
Tropical Ovo-Vit 12g.- Uzupełniający, wysokoenergetyczny pokarm z dodatkiem żółtek jaj
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka dresowa D-020 Red - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Narzutka model 30041C Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Bahama I Brown - Ewlon
Elegancki jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- trójkątne, miękkie miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki
- przód podszyty dodatkową dzianiną
- góra wiązana na szyji
- na brzuchu marszczenie świetnie maskujące niedoskonałości figury
- z tyłu subtelne wycięcie
- świetnie zestawienie kolorystyczne
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Brązowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Rosaline Beat M-490 Seledyn - Marko
Cechy kostiumu:
- Najnowsza kolekcja Lato 2018
- biustonosz z efektem push up (push up niewyjmowany z modelu), dostępny w każdym rozmiarze (S, M, L, XL)
- z najmodniejszym ażurowym, \"siateczkowym\" zdobieniem na biustonoszu i majteczkach
- unosi, modeluje i optycznie powiększa piersi
- idealny na małe i średnie biusty
- fiszbiny u podstaw miseczek dbają o perfekcyjne dopasowanie biustonosza
- konstrukcja na małe i średnie piersi
- obwód elastyczny, zapinany na klamerkę
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- włoska, elastyczna tkanina
- oryginalny model z kolekcji Marko Collection
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Zdalnie Sterowany Bolid Terenowy EXTREME SPEED BUGGY (skala 1:18) + Bezprzew. Pilot Sterujący.
+ Bezprzewodowy Pilot...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590797141868 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590797141868 |


_326584.jpg)