~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 50 cm | 100 cm |
| 38 | 60 cm | 51 cm | 104 cm |
| 40 | 61 cm | 51 cm | 108 cm |
| 42 | 62 cm | 52 cm | 112 cm |
| 44 | 63 cm | 52 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 9D 93x81x21 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 93x81x21 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2414 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2414 |
Sukienka Model L196 Powder Pink - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 96 cm | 92 cm | 72/82 cm |
| M | 100 cm | 92 cm | 88 cm | 68/78 cm |
| S | 100 cm | 88 cm | 84 cm | 64/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M316 Powder Pink - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- dopasowana góra
- trapezowy dół
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- ozdobne zamki
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Skład: 55% poliester, 40% nylon, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 87 cm | 110 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 88 cm | 116 cm | 81 cm | 77 cm |
| 40 | 88 cm | 122 cm | 86 cm | 82 cm |
| 42 | 89 cm | 128 cm | 91 cm | 87 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Olinea White - Eldar
Polyester 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model S028 Model 3 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 96 cm |
| M | 55 cm | 92 cm |
| S | 54 cm | 88 cm |
| XL | 55 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
Dolina Noteci Premium z kurczakiem saszetka 500 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Figi Model Eywa White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Mini-Podsłuch Nagrywający Cyfr. Dźwięk 8GB (1000h)+PC+VOX+MP3...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416000 |
INTER-ZOO Klatka dla ptaków Messi Ocynk Podwójna 59x36x55cm
Wyposażenie: drążek x4, karmidło/poidło x4, wysuwana podstawa.
Kolorystyka towaru jest losowa.
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P243 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P243 |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 25mm / 270cm kolor: niebieski w pomarańczowe łapki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1592 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1592 |
T605-005 / T605-010 Main Blades AB - Komplet Piór AB
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T625-005 / T625-009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T625-005 / T625-009 |
Sukienka Model 1359 Mint - PeeKaBoo
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 90 cm | 126 cm | 98 cm | 106 cm |
| S/M | 88 cm | 118 cm | 90 cm | 98 cm |
| XXL | 92 cm | 134 cm | 106 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model MOE322 Ecru - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 59 cm | 102 cm |
| M | 58 cm | 97 cm |
| S | 57 cm | 92 cm |
| XL | 60 cm | 107 cm |
| XXL | 61 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Amy Black/Red - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Ciekawa sukienka o swobodnym kroju MM1132 Turkus - Mira Mod
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Modny plecak damski MORENA CLASSIC PL2D Red Wiśnia - Vera pelle
Plecak wykonany z naturalnej skóry licowej.
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32/40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Czerwony |
ELEGANCKI PORTFEL DAMSKI PF-M-86 SZARY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S072 Model 1 - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 100 cm | 98 cm | 92 cm |
| M | 92 cm | 96 cm | 94 cm | 88 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 90 cm | 84 cm |
| XL | 93 cm | 104 cm | 102 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |


_72460.jpg)