Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 84 cm |
| 38 | 63 cm | 88 cm |
| 40 | 64 cm | 92 cm |
| 42 | 65 cm | 96 cm |
| 44 | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Metalowe Kajdanki Łańcuszkowe - Niklowane.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151238 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151238 |
Kostium dwuczęściowy Stringi Model Irina M-02 Mirtillo Blue - Marko
Prać ręcznie w wodzie o temp. do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Żakiet z dekoracyjnym zamkiem GR1495 Blue - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Marine Flakes XL - pełnowartościowy pokarm dla dużych ryb morskich 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T176010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T176010 |
Stringi Model Leonie Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| XL | 101-106 cm |
| XS | 84-86 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 111-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
SZPILKI Z ĆWIEKAMI NF-04B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 124 cm |
| M | 65 cm | 116 cm |
| S | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
Żelowa dekoracja na szybę Cars Auta
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25933 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25933 |
Figi Model Lovica panties Red - Obsessive
Zobacz więcej:
- kokieteryjne figi z mnóstwem kobiecych detali
- połączenie błyszczącej tkaniny i subtelnej koronki z pięknym, kwiatowym wzorem
- figi obszyte ozdobną gumeczką
- kokardka i zawieszka z połyskującą perełką z przodu ? niesamowicie dodają uroku!
- specjalne linie szycia z tyłu podkreślają seksowny wygląd pośladków
- rozciągliwy, dopasowujący się materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Szlafrok Damski Model Merry Christmas Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Fartuszek Ochronny PVC Myszka Mickey Disney
Wykonany z materiału PVC.
Z boku znajduje się tasiemka zapinana na napy, utrzymująca fartuszek przy ciele.
Jest wygodny, nie krępuje ruchów dziecka. Materiał jest gruby i trwały oraz łatwy w czyszczeniu.
Fartuszek przeznaczony jest dla dzieci w wieku około 3 do 6 lat.Wymiary: szerokość 33,5 cm, długość 51 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9051 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9051 |
Tatrapet Dinozaur lateksowy 8cm. 487.04- Zabawka dla psa
Zabawka lateksowa piszcząca w kształcie dinozaura do zabawy szczególnie dla małych psów. Wymiar : 8cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
Sukienka Model M327 Black - Makadamia
Rewelacyjna asymetryczna sukienka damska.
- kuszący, przekładany dół
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Skład: 55% poliester, 40% nylon, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 78-90 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 82-94 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 86-98 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 90-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Sitivi Gołębi - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Stylowy ściągany worek MANZANA 848A Black - Manzana
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka gillyflower S02B Czarny - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100/92 cm | 96 cm | 96 cm | 76 cm |
| M | 99/91 cm | 92 cm | 92 cm | 72 cm |
| S | 98/90 cm | 88 cm | 88 cm | 68 cm |
| XL | 101/93 cm | 100 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Czarny |
MJX X101 Śmigło Łopata x101-001
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X101-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X101-001 |
MOKASYNY DAMSKIE Z FRĘDZELKAMI CZARNE 7214 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Versele Laga Adult Beef - karma dla kotów dorosłych w wołowiną 2kg
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 25%, wołowina 4%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (groszek, marchewka), drożdże, minerały.
Analiza chemiczna: białko surowe 32%, tłuszcz surowy 10%, włókno surowe 2%,
minerały 8%, wapń 1,1%, fosfor 1%, tauryna 0,2%.
Dawkowanie: wg załączonej tabeli.
Należy zapewnić kotu nieograniczony dostęp do świeżej wody pitnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441071 |
LORDSY Z ĆWIEKAMI LT77R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |


_217609.jpg)