Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 84 cm |
| 38 | 63 cm | 88 cm |
| 40 | 64 cm | 92 cm |
| 42 | 65 cm | 96 cm |
| 44 | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Soft Biustonosz Półusztywniany Model 2427/21 Blanche Grey - Mat
Kobiecy biustonosz półusztywniany w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- górna część miseczki, mostek oraz tył wykonane są z koronki
- dolne części miseczek pokryte są dzianiną w kwiaty
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- zalotne różowe kokardki
- regulowane, nieodpinane ramiączka
Elastan 4 %
~Polamid 49 %
~Poliuretan 15 %
Polyester 17 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Szary |
WORKERY Z ĆWIEKAMI SZARE JH19215 D. GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
8in1 Minis Chicken & Carrot - pyszne przekąski z kurczakiem i marchewką 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122722 |
| EAN | 4048422122722 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122722 |
| EAN | 4048422122722 |
DAKO-ART Vit&Mix - pełnowartościowy pokarm dla gryzoni1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Piżama Damska Model Arctic dł.r. dł. sp. Grey Melange - Italian Fashion
Świetna piżama damska.
- okrągły dekolt
- długi rękaw
- długie spodnie
- w pasie komfortowa gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- modny nadruk w zimowym klimacie
- piżama wykonana z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Szlafrok Damski Model Nadia Black - Donna
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Sweter Poncho model 30012 Light Gray - PeeKaBoo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Bokserki Model Perfect Authentic White - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 88-95 cm |
| M | 80-87 cm |
| S | 72-79 cm |
| XL | 96-103 cm |
| XXL | 104-111 cm |
| XXXL | 112-118 cm |
| XXXXL | 119-125 cm |
| XXXXXL | 126-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Buty ochronne dla psa rozmiar XXXL 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19476 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19476 |
BOTKI NA OBCASIE Z ĆWIEKAMI SZARE F-3627 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25,3 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
ZAMSZOWE MUKLUKI Z KOKARDĄ LC9672C CNBLC9672C Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Carla Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
SHERMAN MIG 130F spawarka migomat
| Zasilanie | AC 230 V 50 Hz |
| Metody spawania | MIG - spawanie bez gazu, drutem samoosłonowym |
| Technologia wykonania | TRANSFORMATOROWA |
| Maksymalny prąd spawania | 120 A |
| Cykl pracy | 10 % |
| Max. pobór prądu | 10 A |
| Max. pobór mocy | 2,6 kVA |
| Regulacja prądu spawania | Skokowy, 4-pozycyjny |
| Śr. szpuli z drutem | 100 |
| Prędkość podawania drutu | 1,8 - 11,1 m/min |
| Masa | 17 kg |
| Wymiary (D x SZ x W) | 345 x 185 x 380 mm |
| Funkcje | Spawanie bez gazu, Podajnik 2-rolkowy |
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
24/24 MIESIĄCE (FIRMA/KONSUMENT) SERWIS DOOR TO DOOR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
Sweter Ciążowy Model 40005C Grey - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 124 cm | 108 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
CERTECH Żwirek Super Benek Crystal - Lawenda 11,4 L
Zalety:
- super lekki
- atrakcyjna cena
- całkowicie biodegradowalny
- usuwany drogą sanitarną
- super wydajny
- gwarantuje maksymalną higienę
- wyjatkowa łatwość stosowania (nie wymaga stałego dosypywania)
- estetyczny wygląd
Surowiec:
Żwirek Super BENEK Crystal charakteryzuje się wysoką czystością oraz skutecznością pochłaniania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Właściwości te wynikają z mocno rozwiniętej powierzchni wewnętrznej żwirku oraz wysokiej porowatości (powyżej 80%). Procesowi pochłaniania wilgoci towarzyszy zmiana barwy żwirku. Najpierw bowiem kryształki matowieją, a następnie stają się żółte. Dzięki tej właściwości możliwe jest bieżące kontrolowanie zużycia żwirku. Żwirek ten jest syntetyczną amorficzną krzemionką (SiO2).
Stosowanie:
Zawartość opakowania wsypać do kuwety zachowując grubość warstwy rzędu 6 ? 4cm. Żwirek Super BENEK Crystal nie zbryla się, lecz całkowicie pochłania dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo. Zawartość kuwety eksploatować:
- do widocznej zmiany barwy (żółty, matowy kolor świadczy o całkowitym zużyciu),
- do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
* do czasu gdy ubytek żwirku w kuwecie wyniesie 2cm grubości Żwirek ma zapach lawendy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 17417 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 17417 |
PLANET PET Talarki z kurczaka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40003 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Olivia Maldive M-419 Black/Green - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Modny wzór (kropeczki) i śliczna kolorystyka
Figi wiązane po bokach, na podszewce, wygodne
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
CHABA Obroża skórzana ćwiekowana 40mm / 75cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model 230032 Navy/Ecru - Enny
Elegancka wzorzysta sukienka.
- luźny krój z podkreśloną talią
- w pasie gumka
- dekolt w serek
- przy dekolcie modne wiązanie
- w tyle łezka i zapięcie na guziczek
- rękaw 3/4 wykończony gumką
- dół na podszewce
- po bokach delikatne rozporki
- sukienka uszyta jest z cienkiej granatowej tkaniny w biały, geometryczny wzór
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 104 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 110.5 cm | 108 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 112 cm | 112 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 113.5 cm | 116 cm | 108 cm | 82 cm |
| 44 | 114.5 cm | 120 cm | 112 cm | 86 cm |
| 46 | 116 cm | 126 cm | 118 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |


_217608.jpg)