Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Wymiary/pojemność:
∅13cm / 0,2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4007 |
TETRA Tetratec APS 300 - pompka napowietrzająca jednowyjściowa do akwarium o poj. 120-300l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143180 |
Koszula Damska Model K46 Łosoś - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 64 cm | 88 cm |
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 68 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Żakiet Model MOE249 Beige - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 96 cm |
| M | 63.5 cm | 90 cm |
| S | 63 cm | 86 cm |
| XL | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
GOURMET A La Carte Indyk z zielonym groszkiem i marchewką
Analiza: witamina A (1.490 j.m./kg), witamina D3 (230 j.m./kg), żelazo (10 mg/kg), miedź (0,9 mg/kg), jod (0,3 mg/kg), mangan (2 mg/kg), cynk (10 mg/kg).
Skład: mięso i produkty uboczne (4% indyka),roślinne ekstrakty białkowe, ryba i produkty uboczne, warzywa (4% zielonego groszku, 4% marchewki), składniki mineralne, cukier.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Figi 7026 Champagne - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Beżowy |
Śnieżka na dach gruntująca czerwony tlen 0.75l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 98 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 98 |
Koszulka Nocna Model Tamara II Red - Donna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
Figi Model Dotti 074 Black - Ewana
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S114 Model 1 - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 115 cm | 100 cm | 98 cm | 66-88 cm |
| M | 114.5 cm | 96 cm | 94 cm | 62-84 cm |
| S | 114 cm | 92 cm | 90 cm | 58-80 cm |
| XL | 115.5 cm | 104 cm | 102 cm | 70-92 cm |
| XXL | 116 cm | 108 cm | 106 cm | 74-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Wielokolorowy |
TRIXIE Drapak dla kota Giuseppe 62 cm
brzuszek sizalowy Jaskinia z wyściełanym materacem Uszy i ogon z folią szeleszczącą Kolor: brązowy / biały ø 40 × 62 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4340 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4340 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Sofia Pink - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model Attica set Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
S107 -03 Tail Decoration Blue - Stateczniki Ogona Niebieskie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-03 niebieskie |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-03 niebieskie |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model 1859 Beige - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| B.80 | 78-82 cm | 94-96 cm |
| B.85 | 83-87 cm | 99-101 cm |
| C.75 | 73-77 cm | 91-93 cm |
| C.80 | 78-82 cm | 96-98 cm |
| C.85 | 83-87 cm | 101-103 cm |
| D.70 | 68-72 cm | 88-90 cm |
| D.75 | 73-77 cm | 93-95 cm |
| D.80 | 78-82 cm | 98-100 cm |
| E.65 | 63-67 cm | 85-87 cm |
| E.70 | 68-72 cm | 90-92 cm |
| E.75 | 73-77 cm | 95-97 cm |
| E.80 | 78-82 cm | 100-102 cm |
| E.85 | 83-87 cm | 105-107 cm |
| F.65 | 63-67 cm | 87-89 cm |
| F.70 | 68-72 cm | 92-94 cm |
| F.75 | 73-77 cm | 97-99 cm |
| F.80 | 78-82 cm | 102-104 cm |
| G.70 | 68-72 cm | 94-96 cm |
| G.75 | 73-77 cm | 99-101 cm |
| H.70 | 68-72 cm | 96-98 cm |
| I.65 | 63-67 cm | 93-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Model 075 Maddalena Black - Gaia
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Czapka Damska Model Liliana Kokarda Grafit - Kamea
Liliana to jedna z tych czapek obok której nie da się przejść obojętnie. Szczególnego uroku dodaje jej kontrastowa wstawka z błyszczącymi cyrkoniami tworzącymi kwiatowy wzór. Z tyłu ozdobne zakładki i duża kokarda. W tej czapce każda kobieta poczuje się modnie i wyjątkowo.
~Polamid 15 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
DL Trenex płyn ułatwiający naukę czystości u szczeniąt i kociąt 100 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Figi Model VF-329 Sky Blue - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
Stringi 8133 Brown - Anabel Arto
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Brązowy |
MOKASYNY LORDSY RÓŻOWE T309P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |


_1404225859_TX-4007.jpg)